PS5 825GB CFI-1216 Eurasia garantili 23.800 TL alınır mı?

Slorfix

Hectopat
PS5 almak istiyorum, 20, 21k civarına ithalatçı garantili Slim modelleri satılıyor onları almak mı daha mantıklı? Yoksa düz PS5 buldum CFI-1216 Eurasia garantili 23.800 TL'ye bunu almak mı?

PS5 almak istiyorum, 20, 21k civarına ithalatçı garantili Slim modelleri satılıyor onları almak mı daha mantıklı? Yoksa düz PS5 buldum CFI-1216 Eurasia garantili 23.800 TL'ye bunu almak mı?
2000₺-3000₺ civarı söz konusu bütçemi etkilemiyecekse 2 yıl Sony garantili al.Aradaki makas 5000₺-6000₺ civarı olsa idi ithalatçıyı önerirdim kalan parayada ssd vs almanı tavsiye ederdim.

N11 resmi satıcılı slim CFI 2000 serisi 21 bin şu anda. Bence olası arızalara karşı bilinen firmaların kendi sattığı ürünler değişim/iade konusunda daha faydalı olur.

N11 resmi satıcılı Slim CFI 2000 serisi 21 bin şu anda. Bence olası arızalara karşı bilinen firmaların kendi sattığı ürünler değişim/iade konusunda daha faydalı olur.

N11 kendisi satıyor ama oda partner firma dediği diğer satıcılardan alıp üzerine kar koyuyor garantisi vs yine dükkan yani kendilerinin ismi yazıyor sadece.

N11 kendisi satıyor ama oda partner firma dediği diğer satıcılardan alıp üzerine kar koyuyor garantisi vs yine dükkan yani kendilerinin ismi yazıyor sadece.
İnternet alışverişinde fiyat bandı 20-23k aralığında. Bu bantta eurassia garantili almak daha mantıklı olacaktır. Benim yurt dışı getirme şansım vardı 14k ya. 18 e ithalatçı garantili almak da gayet mantıklı. Burdaki muhatap olacağınız firma n11 olacağı için bana daha güvenilir geliyor.

İnternet alışverişinde fiyat bandı 20-23k aralığında. Bu bantta eurassia garantili almak daha mantıklı olacaktır. Benim yurt dışı getirme şansım vardı 14k ya. 18 e ithalatçı garantili almak da gayet mantıklı. Burdaki muhatap olacağınız firma n11 olacağı için bana daha güvenilir geliyor.

ps5 slim digital 18500 civarı Sahibinden kurumsal satıcılarda

İnternet alışverişinde fiyat bandı 20-23K aralığında. Bu bantta eurassia garantili almak daha mantıklı olacaktır. Benim yurt dışı getirme şansım vardı 14K ya. 18'e ithalatçı garantili almak da gayet mantıklı. Buradaki muhatap olacağınız firma N11 olacağı için bana daha güvenilir geliyor.

Muhatap N11 değil ithalatçı firmanın kendisi N11 sadece aracılık garanti süreçlerinde siz yine ithalatçı ile iletişime geçmek zorundasınız yani aldığınız cihazın garanti etiketinde olan firmada ayrıca N11'e gönderebilirseniz bile partner firmanın verdiği rapora yönelik işlem yapılıp tarafınıza iletilir. Aynı şekilde beymen de PS5 satıyor onlarla ve N11 ile iletişime geçtim ikisi de kendi payını koyuyor sadece. Pazar komisyonu ödemek istemiyor ithalatçılar partner oluyorlar firmalarla aynı firma sahibinden üzerinden satıyor zaten . N11'de sepete ekleyince ödeme aşamasında diğer firma gözüküyor direkt onlardan daha ucuza alabilirsiniz. Tabi siz yine arada n11 var diye güveniyorsanız alınabilir bende ekstra bir güven oluşturmuyor şahsen.

Muhatap N11 değil ithalatçı firmanın kendisi N11 sadece aracılık garanti süreçlerinde siz yine ithalatçı ile iletişime geçmek zorundasınız yani aldığınız cihazın garanti etiketinde olan firmada ayrıca N11'e gönderebilirseniz bile partner firmanın verdiği rapora yönelik işlem yapılıp tarafınıza iletilir. Aynı şekilde beymen de PS5 satıyor onlarla ve N11 ile iletişime geçtim ikisi de kendi payını koyuyor sadece. Pazar komisyonu ödemek istemiyor ithalatçılar partner oluyorlar firmalarla aynı firma sahibinden üzerinden satıyor zaten . N11'de sepete ekleyince ödeme aşamasında diğer firma gözüküyor direkt onlardan daha ucuza alabilirsiniz. Tabi siz yine arada n11 var diye güveniyorsanız alınabilir bende ekstra bir güven oluşturmuyor şahsen.
Hocam herhangi bir firma adı görmedim ben faturada da böyle bir şey yok. Şimdi ben bildiğim kadarıyla aktarayım size. Geçenlerde yaşadığım sıkıntıyla ilgili örnek vereyim. Ben msi marka monitörü vatanbilgisayar aracılığıyla satın aldım. Üründeki hatadan dolayı msi servisine gönderdiler onlar da değiştiremeyeceklerini iletti. Buraya kadar dediğinize katılıyorum. Burada benim gönderdiğim playstationdaki sorunu çözmek için diyelim ki n11 aldı ve aynı vatan bilgisayarda olduğu gibi aracılık yaparak tedarikçiye ulaştırdı dedi kardeşim bu ürünün servisi sende. Mesele burda başlıyor aslında Hakem heyetinde ben MSI dan şikayetçi olmadım. Vatan bilgisayardan oldum. Bu durumda yaşanan sıkıntıda da tedarikçiden değil n11 den şikayetçi olacağım. Sizin paranızı/değişimi alacağınız yer n11 yani satın aldığınız firma oluyor bu durumda. Bu gibi konularda müşteri haklı bulunursa artık tedarikçi ve satıcı arasında nasıl bir prosedür uygulanır o onların bileceği iş.

Burdaki güven meselesi internet üzeri alışverişinde cayma hakkı adı altındaki iade imkanları. 18k ya gidip görerek aldın. Ürün 0 jelatinli görünüşte sorun yok. Fişe taktın birde baktın çalışmadı. Şirket sana ben bunu iade almıyorum kardeşim diyebilir. Biraz insafına kalmış. Genelde kullanılan ve popüler olan siteden aldın ve ürün çalışmıyor. Buna gerek olmadan ben bu ürünü beğenmedim diyerek iade etme imkanın var burdaki fiyat farkıda buna değer değmez ayrı bir konu.

Geri
Yukarı