PS5 alınır mı?

Oyunları çok pahalı PS5'in. Xbox alırsın en azından daha iyi.
Önceki mesajıma bakınız.
PS5 al geç kafan rahat olsun Series S PS5 kadar güçlü değil Game Pass Game Pass diyorsunuz ama Sony'in exclusive konsola özel oyunları muhteşem sırf Uncharted 4 oynamak için PS4 aldım ben daha bir sürü güzel exclusive oyun gelecek kesinlikle alınır.
.

Çoğu insan Game Pass gibi bir sistemin PS'ye de geleceğini bilmiyor hala. Series S alacağına Digital al ve donanım olarak 6-7 sene kafan rahat olsun, 120Hz'de oyna, ayrıca Sony Discord ile partneliğini de duyurdu geçen, Series S çok saçma geliyor artık.

Series S neden saçma olsun? PS4, One S fiyatına 1080P-2K açacak yeni nesil konsol. Gelecekse 4 senedir neden gelmedi? 120FPS her yeni nesil konsolda var. Ama PS5 de daha az oyunda destek var.

Series S neden saçma olsun? PS4, One S fiyatına 1080P-2K açacak yeni nesil konsol. Gelecekse 4 senedir neden gelmedi? 120FPS her yeni nesil konsolda var. Ama PS5 de daha az oyunda destek var.
Gelecekse 4 senedir neden gelmedi ne demek hocam ya :D şu an yeni nesil konsolların hangisinde oyun bolluğu var? Xboxta game pass olmasa acaba bu kadar çok tutacak mıydı merak ediyorum.PSye de o tarz bir şey geldiğinde göreceğiz satış rakamlarını.

Gelecekse 4 senedir neden gelmedi ne demek hocam ya :D şu an yeni nesil konsolların hangisinde oyun bolluğu var? Xbox'ta Game Pass olmasa acaba bu kadar çok tutacak mıydı merak ediyorum. PS'ye de o tarz bir şey geldiğinde göreceğiz satış rakamlarını.

İşte ne zaman gelecek? Ben hiç sanmıyorum geleceğini. PS plusa birkaç oyun attılar onu layık gördü bize Sony.

PS5 oyunlarının kalitesi> PC+Xbox+tüm tablet oyunları.

Bu senin düşüncen. Şimdiye kadar kaç tane PS5 oyunu gördük de böyle bir şey dedin ayrıca? Demon's Souls dışında PS5 exclusive oyunu yok. O da 619₺ olduğu için 500 civarında satmış Türkiye'de.
BF4 verdiler hocam daha ne olsun :D

Game Pass'deki sıradan bir oyun. Game Pass de tüm serisi+EA serileri de mevcut. Birçok oyunu geçtik artık komple seri ile geliyor. Biz Xbox da çok normal karşılıyoruz artık. Daha geçen GTA 5 ve Red Dead Online eklendi.

Bu senin düşüncen. Şimdiye kadar kaç tane PS5 oyunu gördük de böyle bir şey dedin ayrıca? Demon's Souls dışında PS5 exclusive oyunu yok. O da 619₺ olduğu için 500 civarında satmış Türkiye'de.
Ya hocam Allah aşkına yeni nesil konsolların hangisinde şu an oyun bolluğu var açıklar mısın? Her nesilde aynısı oluyor,önceki nesillerdeki oyunların da başarısı ortada,şu an oyun yok diye almamak ve uzak durmak çok yersiz,her nesilde aynısı oluyor,öyle bir düşüncen varsa zaten PCde kal.Evet bu çok iyi bir şey değil ama firmalar böyle yapıyor,Xbox vs PS tartışmasına girmeden objektif bir şekilde düşünürsen bu iş böyle.

Geri
Yukarı