PC için PS5 Controller alınır mı?

Çok güzel bir kol. Fakat PC için uyumlu olanlar Xbox kolları. Dual Sense gerçekten çok güzel bir kol.

Şunu söylemem lazım ki PS5'teki kadar tüm oyunlarda kontrolcünün titreşiminden yararlanabileceğinizi sanmıyorum. Steam artık dualsense destek veriyor fakat ne kadar iyi onu bilmiyorum. Eğer iyiyse onun için alınabilir en kötü iade edersiniz. Ayrıca sisteminizin ekran kartı RAM gibi özellikerini atar mısınız? Bir de Dualsensete drifting problemi var diyorlar Xbox kontrolcüsü daha iyi olabilir bilgisayar için.
Bu büyük ihtimalle yenilenmiş bir ürün

Orijinal ürün ise

Bu DualShock 4. dualsense değil.

Aa pardon 500 TL bile değil diyecektim :D
Şunu söylemem lazım ki PS5'teki kadar tüm oyunlarda kontrolcünün titreşiminden yararlanabileceğinizi sanmıyorum. Steam artık dualsense destek veriyor fakat ne kadar iyi onu bilmiyorum. Eğer iyiyse onun için alınabilir en kötü iade edersiniz. Ayrıca sisteminizin ekran kartı RAM gibi özellikerini atar mısınız? Bir de dualsensete drifting problemi var diyorlar Xbox kontrolcüsü daha iyi olabilir bilgisayar için.

Bu büyük ihtimalle yenilenmiş bir ürün.

Orijinal ürün ise.

Xbox konusunda şüphelerim var sol analoğun sağda olması ve benim elim küçük olduğu için elimin yetemeyeceği ve rahatsız olacağım korkularım var yoksa düşünmeden 9. nesil Xbox gamepad alırım.
Şunu söylemem lazım ki PS5'teki kadar tüm oyunlarda kontrolcünün titreşiminden yararlanabileceğinizi sanmıyorum. Steam artık dualsense destek veriyor fakat ne kadar iyi onu bilmiyorum. Eğer iyiyse onun için alınabilir en kötü iade edersiniz. Ayrıca sisteminizin ekran kartı RAM gibi özellikerini atar mısınız? Bir de Dualsensete drifting problemi var diyorlar Xbox kontrolcüsü daha iyi olabilir bilgisayar için.

Bu büyük ihtimalle yenilenmiş bir ürün

Orijinal ürün ise
RAM = 8 GB EKRAN KARTI = NVİDİA GEAFORCE GTX 950

Xbox konusunda şüphelerim var sol analoğun sağda olması ve benim elim küçük olduğu için elimin yetemeyeceği ve rahatsız olacağım korkularım var yoksa düşünmeden 9. nesil Xbox gamepad alırım.
Elin yetmeyecek olsa alan kişilerden biri illa ki bu tarz bir sorundan bahsederdi. Korkmana gerek yok bence o konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı