PS5 alınır mı?

19atakan05

Centipat
Yer
Adana
Arkadaşlar sizlere sorum sizce PS5 alınır mı?
2020 Kasım ayında PS4 almıştım şimdi PS5 almayı düşünüyorum ama yine de sizin fikirlerinizi duymak istiyorum.
Sizce PS5 almaya değer mi?
Fiyat 12.000

Beklentilerine bağlı. Eğer PS4 işini görüyorsa onu kullanmaya devam et. Eğer memnun değilsen PS5'e geç.

Arkadaşlar sizlere sorum sizce PS5 alınır mı?
2020 Kasım ayında PS4 almıştım şimdi PS5 almayı düşünüyorum ama yine de sizin fikirlerinizi duymak istiyorum.
Sizce PS5 almaya değer mi?
Fiyat 12.000

Eğer PS4 sahibiyseniz şu an sizin için almak çok erken olur. Pro çıkmasını bekleyebilirsiniz ancak fiyatın artıp artmayacağını bilmek de mümkün değil. Sonuç olarak almak size kalmış ben de aynı fiyattan aldım konsolu ve şu an memnunum.

Hocam ps5 alınabilir yeni çıkacak olan ps plus sistemi ile 700 civarı oyuna sahip olabilirsiniz ve online oyunlara erişebilirsiniz en yüksek paketin yıllık ücreti 460 TL eğer 4K bir TV sahipseniz alabilirsiniz.

Bence PS4'ün var. PS5 eğer zengin değilsen saçma. Zengin olsaydın da bunu soruyor olmazdın diye farz ediyorum.

Ben de şu an için Xbox Series S veya PS4 almayı düşünüyorum. Xbox Series X ve PS5 şu an ülkemiz için ekonomi için çok fazla maalesef. PS tarafında yeni çıkan oyunların fiyatlarını zaten biliyorsunuzdur (hak etmiyorlar). Bana çok fazla gelir o fiyatlar o yüzden Xbox'a şu an için daha yakın hissediyorum. Ama PS4'üm olsaydı da PS5'e geçmeyi de düşünmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı