PS5 alınır mı?

Ambilight düşünüyorum 43 inç benim odama yeter upscale yapılabilir mi o monitörle? Xbox garantisi küresel mi Almanya'dan alınca Almanya garantisi mı?

M7 monitör çok iyi kronik sorun vs yok oyun monitörü olduğu için upscale yapar bence ama onu Xbox'la kullananlara sormak lazım. Dediğiniz televizyonu araştırdım sorunlu olduğunu söylüyorlar ghosting, arayüzde donma vs ambiyanslı olması avantaj ama ben olsam bilindik ve arayüzü düzgün olan Samsung tercih ederdim sonradan arkasına ambiyans için LED takabilirsin.

LED için ek paraya gerek yok benim tanıdığım kullanıyor memnun ama oyunda kullanmıyor Samsung monitöre baktım VA panel diyor IPS olması önemli değil mi?

LED için ek paraya gerek yok benim tanıdığım kullanıyor memnun ama oyunda kullanmıyor Samsung monitöre baktım VA panel diyor IPS olması önemli değil mi?

VA ortalama paneldir az ghosting yapar görüntü kalitesi dengeli olur rahatsız etmez bir de TN panel var onda ghosting sorunu olmaz ama görüntü kalitesi kötüdür yandan falan baksan renkler bozulur IPS en canlı görüntüyü verir bariz ghosting yapar panel kalitesine göre değişir tabii ki ama kalitesiz panele sahip IPS'den VA daha iyi olur arkadaşımda M7 var görüntü kalitesi gayet iyi fiyatına göre. HDMI girişli uydu alıcısıyla TV niyetine bile kullanılır.

Ben TN ile karıştırmışim o zaman çok teşekkür ederim. Bu yazışma umarım ks e de yardımcı olur. Bence 3. taraf satıcılara güvenip konsol almak yerine Game Pass daha iyi o yüzden PS Store ve Xbox Store fiyatlarına göre karar verse daha iyi olur.

Şu tür konular artık çok sıkıcılaşmaya başladı her türlü tartışma yaratmak için falan açıldığını düşünmeye başladım PS fanboylarıyla Xbox fanboylarını düşürmek için hepsi kumpas😄

Yeni konular

Geri
Yukarı