PS5 alınır mı?

GucukBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde GTX1650 Ti ekran kartına sahip RDR, GoW falan yani kısaca bana her oyunu az çok oynatan bir laptop var. Oyun oynamayı seven biriyim özellikle PS5 bana Xbox'ın konsolları ya da PS4'ten falan teknoloji olarak çok cazip geliyor. Sizce 22K verip PS5 Slim alınır mı sizce? Fiyat düşer mi veya fiyatına değer mi? Daha ucuz alternatifi var mı? Bilmiyorum kararsız kaldım değer mi o paraya diye.

Fiyatının düşeceğini zannetmiyorum. Bana göre rakipsiz, gerek oyun kalitesi gerek arayüz ile aklına ne gelirse. Slim modeli de güzel, fiyatı da bence iyi. Yalnız konsol alacağınız zaman oyun, abonelik fiyatlarını da unutmayın bence. Çok da ucuz değiller.

Elimde GTX1650 Ti ekran kartına sahip RDR, GoW falan yani kısaca bana her oyunu az çok oynatan bir laptop var. Oyun oynamayı seven biriyim özellikle PS5 bana Xbox'ın konsolları ya da PS4'ten falan teknoloji olarak çok cazip geliyor. Sizce 22K verip PS5 Slim alınır mı sizce? Fiyat düşer mi veya fiyatına değer mi? Daha ucuz alternatifi var mı? Bilmiyorum kararsız kaldım değer mi o paraya diye.

Alınır bence Xbox'a oyun çıkmıyor hocam PS5 en iyisi.

Artık konsol almanın çok bir esprisi kalmadı. Yıllarca PS4 kullandım fakat PS5 almadım almayacağımda. Çıkan her oyun PC ye geliyor zaten.
Hala var 7 yıl götürüyor bir konsol.

Alınır bence Xbox'a oyun çıkmıyor hocam PS5 en iyisi.

Her oyun konsollara çıkıyor elinde GTX kartlı PC var bence Xbox Series X ama ayda zar zod oyun almayavaksa PS oyun fiyatlarına bakacaksa Xbox Series X.

Bence oyun fiyatları yüzünden artık alınmaz. Önceden özellikle indirimlerle çok güzel fiyatlara oyun sahip olunabiliyordu ama Playstation Türkiye'nin de çekilmesiyle artık oyun fiyatları hemen hemen 2'ye dayandı. Çok can sıkıcı oldu bu durum. Xbox tarafında durumlar ne bilmiyorum ama işin bu kısmını göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim. Eğer ki oyunlara minimum 1K verebilecek durumun yoksa alma.

Hala var 7 yıl götürüyor bir konsol.

Her oyun konsollara çıkıyor elinde GTX kartlı PC var bence Xbox Series X ama ayda zar zod oyun almayavaksa PS oyun fiyatlarına bakacaksa Xbox Series X.

Oyun fiyatları önemli değil ucuza bir yer var alabileceğim. Donanım olarak Xbox Series X daha iyi dedikleri için kararsz kaldım.

Bence oyun fiyatları yüzünden artık alınmaz. Önceden özellikle indirimlerle çok güzel fiyatlara oyun sahip olunabiliyordu ama PlayStation Türkiye'nin de çekilmesiyle artık oyun fiyatları hemen hemen 2'ye dayandı. Çok can sıkıcı oldu bu durum. Xbox tarafında durumlar ne bilmiyorum ama işin bu kısmını göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim. Eğer ki oyunlara minimum 1K verebilecek durumun yoksa alma.

Ucuza alabileceğim bir yer var ama bir süre sonra illaki diretk PS Store'den almak zorunda kalacağım yani oyuna 1K ancak 3 ayda bir verebilirim. Bir de aldığım gün 2-3 tane ancak alırım. Acaba PS+ mı ne öyle bir üyelik varmış o nedir biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun fiyatları önemli değil ucuza bir yer var alabileceğim. Donanım olarak Xbox Series X daha iyi dedikleri için kararsz kaldım.

Ucuza alabileceğim bir yer var ama bir süre sonra illaki diretk PS Store'den almak zorunda kalacağım yani oyuna 1K ancak 3 ayda bir verebilirim. Bir de aldığım gün 2-3 tane ancak alırım. Acaba PS+ mı ne öyle bir üyelik varmış o nedir biliyor musunuz?
Dayı sen niye aynı mesajı 10 kere gönderiyorsun?

Ucuza alabileceğim bir yer var ama bir süre sonra illaki direk PS Store'den almak zorunda kalacağım yani oyuna 1K ancak 3ayda bir verebilirim bir de aldığım gün 2-3tane ancak alırım acaba PS+ mı ne öyle bir üyelik varmış o nedir biliyor musunuz?
PS Plus ile belli başlı oyunlara erişim sağlayabiliyorsun ücretsiz bir şekilde. Abonelik ücretli ama. Yani bir oyuna 1K vereceğine biraz daha üstüne koyup PS Plus alırsın oynarsın, daha mantıklı. Buradan araştırarak bilgi sahibi olabilirsin:

Yeni konular

Geri
Yukarı