PS5 alınır mı?

Bundan sonra bir daha Xbox almayacağım zaten Series X'e Series S'ten geçmiştim gereksiz özel oyunları ilgimi çekmiyor Game Pass'te öyle PS5 yanına PS3 aldım iyiyim böyle.

Güzel o zaman kendinize göre yolunuzu bulmuşsunuz bende PS3 var şu an elimdeki PC bana yeter 4 yılda ayar yapmakla falan uğraşmam önce X alırım sonra yeni nesil çıkınca X satar yeni nesil alırım diye düşünüyorum benimkinin nedeni Game Pass. Oyunlar manyak pahalı hangi oyun hatırlamıyorum PS'da 2200 liraydı.

Elimde GTX1650 Ti ekran kartına sahip RDR, GoW falan yani kısaca bana her oyunu az çok oynatan bir laptop var. Oyun oynamayı seven biriyim özellikle PS5 bana Xbox'ın konsolları ya da PS4'ten falan teknoloji olarak çok cazip geliyor. Sizce 22K verip PS5 Slim alınır mı sizce? Fiyat düşer mi veya fiyatına değer mi? Daha ucuz alternatifi var mı? Bilmiyorum kararsız kaldım değer mi o paraya diye.
Fiyatı düşmez , fiyatına değer. O ekran kartı ilerleyen dönemde yetersiz gelecek. Misal bir GTA6 gibi büyük yapımı o 22K’lık alet oynatacak. O yüzden alın derim.

PS5 taş gibi makine alınır tabii ki oyunları olsun arayüzü olsun bence şu an alınacak en iyi konsol ama gamepad için aynı şeyi söyleyemem joystik ömrü biraz kısa üç adet DualSense'e sahibim hepsinde drift sorunu var garantiden yenisi gelmesine rağmen bir süre sonra yine tekrarladı sanırım çok Ultimate Team oynadığımdan böyle ama çabuk bozuluyor yeni seri olsa bile.

PS5 taş gibi makine alınır tabii ki oyunları olsun arayüzü olsun bence şu an alınacak en iyi konsol ama gamepad için aynı şeyi söyleyemem joystik ömrü biraz kısa üç adet gamepad var hepsinde drift sorunu var garantiden yenisi gelmesine rağmen bir süre sonra yine tekrarladı sanırım çok Ultimate Team oynadığımdan böyle ama çabuk bozuluyor yeni seri olsa bile.
Dualsense’te siz şanssızlık yaşamışsınız. Bende 2020 model ilk üretilen PS5(CFI1016) ve dualsense var. O kutunun içinden çıkan dualsense ile kaç bin saat oynadım bilmiyorum ama bana mısın demedi :)
Genel anlamda son partilerde de sorun çıkarma ihtimali hepten azaldı zaten.

Dualsense’te siz şanssızlık yaşamışsınız. Bende 2020 model ilk üretilen PS5(CFI1016) ve dualsense var. O kutunun içinden çıkan dualsense ile kaç bin saat oynadım bilmiyorum ama bana mısın demedi :)
Yenilerde var diye biliyorum ben de.

PS5 taş gibi makine alınır tabii ki oyunları olsun arayüzü olsun bence şu an alınacak en iyi konsol ama gamepad için aynı şeyi söyleyemem joystik ömrü biraz kısa üç adet DualSense'e sahibim hepsinde drift sorunu var garantiden yenisi gelmesine rağmen bir süre sonra yine tekrarladı sanırım çok Ultimate Team oynadığımdan böyle ama çabuk bozuluyor yeni seri olsa bile.

Bence Xbox arayüzü daha güzel istediğin gibi kişiselleştirebiliyorsun Windows gibi de oluyor PS gibi de.

Güzel o zaman kendinize göre yolunuzu bulmuşsunuz bende PS3 var şu an elimdeki PC bana yeter 4 yılda ayar yapmakla falan uğraşmam önce X alırım sonra yeni nesil çıkınca X satar yeni nesil alırım diye düşünüyorum benimkinin nedeni Game Pass. Oyunlar manyak pahalı hangi oyun hatırlamıyorum PS'da 2200 liraydı.
PS'de de PS Plus var 🙂 PS Plus'ı düşünün derim, içerisinde ki oyunları Gamepass'den kaliteli bulursanız siz de benim gibi PS5+PS3 yapabilirsiniz. Bir de Japon keyleri oluyor 220 lira civarına Marvel Spiderman 2 aldım çok çok keyif alarak oynuyorum 😀

PS'de de PS Plus var 🙂 PS Plus'ı düşünün derim, içerisinde ki oyunları Game Pass'den kaliteli bulursanız siz de benim gibi PS5+PS3 yapabilirsiniz. Bir de Japon keyleri oluyor 220 lira civarına Marvel Spider-Man 2 aldım çok çok keyif alarak oynuyorum 😀

Japon keyleri nereden alınıyor? Game Pass sürekli en iyi oyunlarla güncellenmekte Microsoft anlaşmalı şirketler ilk gün getiriyor bu yüzden Game Pass uzun vadede daha güzel.
Xbox + Ps5 de yapabilirim maliyeti umursamazsam yeni nesile yükseltirim xboxi ps5 i etmem uzun süre gider konsolun en güzel olayı. Rtx 20 hala göz önünde olsa PC guzel seçenek ama optimizasyon yok.

Japon keyleri nereden alınıyor? Game Pass sürekli en iyi oyunlarla güncellenmekte Microsoft anlaşmalı şirketler ilk gün getiriyor bu yüzden Game Pass uzun vadede daha güzel.
Xbox + Ps5 de yapabilirim maliyeti umursamazsam yeni nesile yükseltirim xboxi ps5 i etmem uzun süre gider konsolun en güzel olayı. Rtx 20 hala göz önünde olsa PC guzel seçenek ama optimizasyon yok.
Bu siteden aldım ben.

DualSense'te siz şanssızlık yaşamışsınız. Bende 2020 model ilk üretilen PS5(CFI1016) ve DualSense var. O kutunun içinden çıkan DualSense ile kaç bin saat oynadım bilmiyorum ama bana mısın demedi :)

Maşallah hocam, benim şanssızlığım sanırım. Masam toz tutuyor ondan olduğunu düşünüyorum joystikler arada kalan boşluktan toz almaya müsait olduğundan Drift'e başlıyor bence. Ama bir yandan da şöyle bir şey var çoğunlukla FIFA oynadığımdan bu kolların hepsinde sadece sol analoglarda drift yaşadım sağ analogta hiç problem olmadı kullandıkça mı aşınıyor tozdan mı bilemedim.

Yenilerde var diye biliyorum ben de.

Bence Xbox arayüzü daha güzel istediğin gibi kişiselleştirebiliyorsun Windows gibi de oluyor PS gibi de.

Evet Xbox'da gayet iyi.

Geri
Yukarı