PS5 alınır mı?

Alirsam yani CD alayim diyorsunuz. Ben PS4 kullanmistim ama hiç aşinaliğim yok. CD alirsam dijital alsam oyunu yüklenmiyor değil mi konsolcu değilim pek.
Dijital oyun alabilirsin tabii ki. CD li sürümün bir eksisi yok tam tersi artısı var. Mesela kutulu bir oyun aldın, ileride bitirdikten sonra satabilir veya başka istediğin bir oyun ile takaslayabilirsin. Ayrıyeten artık PSN üzerinde satın alınamayan bir oyunun, kutulu versiyonunu alıp oynayabilirsin. Deadpool, Pes vs. gibi.

Çıkmadı zaten. Mantığı biliyorsunuzdur 4 oyunlarını 5 üzerinden oynayabiliyoruz. Eğer oyunun kutulusu varsa yükleyip oynayabilir. Bu tür kaldırılmış oyunların fiyatları çok absürt oluyor ama onu da belirteyim :D
PlayStation 4'e de çıkmadı diye biliyorum 🙁 bu sebepten PS3'e indirdim ben PS5'te de güzel olurdu.

Pro %45 daha hizli vs. olacak diyorlar GTA6 içinde normal PA5 yeter mi acaba? Yoksa almayı düsünüyorum.

Haberciler uyduruyor doğmamış çocuğa don biçip şu an onu süslüyorlar bir de. Aldırış etmeyin lütfen. Rakibi Xbox'da konsol yapmayacağını belirtiyor ara nesil olarak ben Sony'nin de yapacağını sanmıyorum ayrıca @Travis hocam çok detaylı izah etmiş her senaryoyu. Alın PS5 derim. GTA 6 için de ben PS5'in de gerekirse 1080P'de de olsa 60FPS verip tatmin edici oyun sunacağını düşünüyorum. Sunmazsa satar Pro alırsınız piyasa hızlı.

Haberciler uyduruyor doğmamış çocuğa don biçip şu an onu süslüyorlar bir de. Aldırış etmeyin lütfen. Rakibi Xbox'da konsol yapmayacağını belirtiyor ara nesil olarak ben Sony'nin de yapacağını sanmıyorum ayrıca @Travis hocam çok detaylı izah etmiş her senaryoyu. Alın PS5 derim. GTA 6 için de ben PS5'in de gerekirse 1080P'de de olsa 60FPS verip tatmin edici oyun sunacağını düşünüyorum. Sunmazsa satar Pro alırsınız piyasa hızlı.

Rahat satarsın diyorsunuz yani? Anladım sağ olun çok yardımcı oldunuz dostlar. En son konsolu pes13 için kullandığım için alakam kalmamıştı. Sağ olun tekrardan.

Geri
Yukarı