PS5 beklenen veya duyurulan oyunlar neler?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Sony Xbox gibi 4-5 yıl sonra çıkacak oyunu önceden teaser olarak yayınlamayı pek yapmıyor forumlarda araştırmaktan yoruldum gelecekte beklediğiniz ve duyurulanlar hangileri? Şahsen benim Detroit ve Days Gone yeni Uncharted oyunu gelmeyecek denilmişti. Days Gone yamalarla güzel olmuştu ancak devamı gelmeyecek sanırsam.

Bildiklerim Mortal Kombat, Spider-Man 2, Last of Us Online, Last of Us 3, Death Stranding 2

Geçtiğimiz nesilde çıkardıkları ve Sony interactive oyunlar aşağıdadır.

Dosya Ekleri

• IMG_6556.png
    IMG_6556.png
    461,9 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_6995.jpeg
    IMG_6995.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiklerim Mortal Kombat, Spider-Man 2, Last of Us Online, Last of Us 3, Death Stranding 2
Bunlar dışında horzion zero dawn remake haberleri var ve horizon serisine ait mmo oyunu gelecek gibi söylentiler vardı.

Wolverine gelecek
Wolverine'i nasıl yapacaklar merak ediyorum umarım çok iyi çıkar.

Şahsen benim Detroit ve Days Gone yeni Uncharted oyunu gelmeyecek denilmişti. Days Gone yamalarla güzel olmuştu ancak devamı gelmeyecek sanırsam.
Evet onların yeni oyunu gelmeyecek maalesef. Keşke uncharted serisi devam etse en sevdiğim serilerden biridir ucharted.

Bunlar dışında horzion zero dawn remake haberleri var ve horizon serisine ait mmo oyunu gelecek gibi söylentiler vardı.
Horizon Zero Dawn remake gelirse büyük fiyasko olur. Oyun teknik olarak günümüzdeki çoğu oyundan daha iyi.
Evet onların yeni oyunu gelmeyecek maalesef. Keşke uncharted serisi devam etse en sevdiğim serilerden biridir ucharted.
Benim de en sevdiğim serilerden biri ama tadında bırakılmalı artık bence. Oynanış olarak potansiyeline ulaştı gibi, tekrara düşebilir seri.

Ben de merakla bekliyorum keşke Türkçe olsaydı. Puan ortalaması 90 üzeri olacağını düşünüyorum.
Puanı 92'yi geçer diye düşünüyorum bide türkçe olayında marvel izin vermiyor diye söylentiler var çünkü hiç bir spiderman oyununda türkçe dublaj veya altyazı yok ama god of war ragnarok'a bak türkçe altyazı var bence marvel izin vermiyor.

Veya uncharted tlou serisine bakın türkçe dublaj bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı