PS5 geliyor düşünceleriniz neler?

PS5 belirtilen özelliklerde çıkarsa almayı düşünür müsünüz?

• Oy verenlerin toplamı
    64
Bazı sorulara yanıt vermek istiyorum Şu an kullandığım pc'yi 4000tl'ye aldım rx 570-r5 2600-8gb ram
1080p oyunları high ayarlarda 60 fps aşağısına düşmeden oynuyorum burada bahsettiğimiz konsol ise 500$'a yaklaşık olarak TR'de 630$ seviyelerinde çıktığı farz edilirse 3700TL yurtdışından akrabanız vs. varsa 2900TL'ye 4k60 fps verecek bi' cihazdan bahsediyoruz.Üstelik ps plusı küçümsememek gerek.Çok efsane oyunlar verdiğide oldu üstelik ps4 oyunları ps5'tede çalışacak ps4 kütüphanesinde çok efsane oyunlar var onları vereceğini tahmin ediyorum.Burada gördüğüm tek sorun oyun fiyatları onun içinde forumlarda kardeşlik konuları var ps4 zamanı 20tlye bf hardline 30tlye rainbow six siege aldığımı hatırlıyorum.Şahsen benim için çok efsane bi' durum oluştu 1 yıl sonra bu pcyi satıp konsol almayı planlıyorum.4k 49 ekran televizyonum var.Torrentten zar zor indirdiğim 4k filmleri izlediğim ilk zamanları hatırlıyorumda ağzım açık kalmıştı :) 2020'DE çıkacak diyorlar konsol için o zaman ekran kartları fiyatlarına bakıp pcyi upgrade ederim veya konsolu alırım diye düşünüyorum.Sizde şimdiden para biriktirmeye başlayabilirsiniz efsane bi' nesil geliyor :)

Hem pc hem konsol kullanan biri olarak oldukça heyecanlıyım ama çıktığı gibi almaya sıcak bakmıyorum.1-2 yıl geçip düzene oturduktan sonra almayı düşünürüm. Bir de konsol için hep plus ve oyun fiyatları bahanesini sunanlar bunların hepsinin bir çözümü var aklı başında olan kimse gidip ps için 400 lira oyuna para vermiyor.

500$ gerçekten çok fazla.

Belki, bilen bilir. PS1 300$'dan çıktı. PS2 300$. Ama PS3 600$'dan çıktı. Zaman içinde tekrardan 300$ civarına indi.

PS5 ilk gelişinde, evet gerçekten çok pahalı. O fiyata iyi bir PC toplanabilir herhalde. Şahsen ben olsam PC toplardım.

Konsolcuyuz ama o kadar da değil :). PS4'ün PC'ye göre en büyük avantajı fiyatı. Ve uzun ömrü.

Bu yaz ortalama bir PC, birde PS4 çakarım. Olur biter. PS5'e 2022'ye kadar gerek yok. Süper güç olunca düşünürüz :) XD.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı