PS5 CD çıkmıyor

FarukDenizMeral

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 yıl önce almış olduğum PS5 var internetteki bilgileri de denedim çıkmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce PS5'in kapaklarını açın ondan sonra bunları yapın yıldız tornavida kullanarak, diskin tamamına yakın bir kısmı görünene kadar vidayı saat yönünde çevirin. Diski yavaşça çıkarın. Diski optik sürücüden zorlayarak çekmeye çalışmayın. Alt kapağı, üst kenardan biraz uzağa (yaklaşık 2 cm) yerleştirip yerine doğru kaydırarak takın.
Kapağını açamyı bilmiyorsanız PlayStation logosu olan kapağın çaprazındaki yerden iki elinizle havaya kaldırın.

Önce PS5'in kapaklarını açın ondan sonra bunları yapın yıldız tornavida kullanarak, diskin tamamına yakın bir kısmı görünene kadar vidayı saat yönünde çevirin. Diski yavaşça çıkarın. Diski optik sürücüden zorlayarak çekmeye çalışmayın. Alt kapağı, üst kenardan biraz uzağa (yaklaşık 2 cm) yerleştirip yerine doğru kaydırarak takın.
Kapağını açamyı bilmiyorsanız PlayStation logosu olan kapağın çaprazındaki yerden iki elinizle havaya
Teşekkür ederim ama dedikleriniz yaptım ve bir sonuç olmadı blue ray diskinin üstündeki kapağı nasıl çıkarabilirim

Teşekkür ederim ama dedikleriniz yaptım ve bir sonuç olmadı Blue ray diskinin üstündeki kapağı nasıl çıkarabilirim?

Hocam onun üzerinde vida olması lazım onu yıldız tornavida ile söküp içinden CD'yi çıkartın var mı hocam bir vida girişi var mı?

Hocam peki düzeltmesem sıkıntı çıkartır mı?

Hocam sıkıntı ileri zamanda çıkabilir belki güncelleme yaparken CD çıkarın diyor ek olarak bir de şöyle deneyin derim.
PS5 güvenli modunda çalıştırıp deneyin güvenli moda almak için şunları yapacaksınız.
güç düğmesine üç saniye boyunca basılı tutarak konsolunuzu kapatın. Sistem kapanmadan önce güç göstergesi birkaç saniye boyunca yanıp söner. Konsol kapandıktan sonra güç düğmesine tekrar basın ve düğmeyi basılı tutun.

Yeni konular

Geri
Yukarı