PS5 Deluxe üyelik yenilenmiyor

127099

Kilopat
Uyeligim bitti ve 12 aylik yenilemeye calisiyorum. Fakat hata verip duruyor. Arastirinca zam gelecegini ogrendim ama henuz gelmemis.
Baska hata alan var mi? Mecbur zamli fiyattan mi alacagim? Son gun 6 Eylül diye okudum ama.

Tam olarak aldığınız hatayı söylerseniz yardımcı olabilirim eğer hata ödeme hatası ise bende bu şekilde yapıyorum.
Ozel bir mesaj cikmiyor 12 aylik aboneligi sepete ekliyorum odeme yap diyorum. Bir sorun ile karsilasildi daha sonra tekrar deneyin diyor. Dun gece denemistim bir de bu sabah denedim degisen bir sey yok. Dedim fiyat zam mi geliyor diyor sistemi mi kapattilar

Ozel bir mesaj cikmiyor 12 aylik aboneligi sepete ekliyorum odeme yap diyorum. Bir sorun ile karsilasildi daha sonra tekrar deneyin diyor. Dun gece denemistim bir de bu sabah denedim degisen bir sey yok. Dedim fiyat zam mi geliyor diyor sistemi mi kapattilar
Cüzdana parayı atabilirseniz oradan istediğinizi alabilirsiniz. Cüzdana para atıp alışveriş yapınca sorun olmadı bende hicbir zaman. Bir de zam gelecek diye Sony abonelik alımını kapatmaz.

Cüzdana parayı atabilirseniz oradan istediğinizi alabilirsiniz. Cüzdana para atıp alışveriş yapınca sorun olmadı bende hicbir zaman. Bir de zam gelecek diye Sony abonelik alımını kapatmaz.
Denedim oda olmadi, yine bir seyler yanlis gitti diyor. Merak ettim genel bir odeme sorunu mu var benim kart ile mi ilgili acaba

Denedim oda olmadi, yine bir seyler yanlis gitti diyor. Merak ettim genel bir odeme sorunu mu var benim kart ile mi ilgili acaba
Evet bende almaya çalışıyorum izin vermiyor cüzdana ekledim 4 tane kart denedim olmadı neyse artık akşam bir daha deniyeceğim benden sana demesi kardeş sende akşam yada yarın denemen

Yeni konular

Geri
Yukarı