PS5 Plus Deluxe alınırsa Klasikler kategorisindeki oyunlar oynanır mı?

Alp Stark

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kısa bir sorum olacak. İyi bayramlar herkese. Şimdi ben ilk defa PS Plus alacağım da Deluxe versiyonun içinde klasikler kataloğu var. Eğer ben Deluxe alırsam klasikler kataloğu içerisindeki oyunlar Uncharted vs bedava mı olacak? Bilgim yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Vallahi ben de almayı düşünüyorum bir yıllık. İndirim var ya, hangsini alsak daha iyi olur? Klasikler için 400 TL fazladan vermek değer mi? Ben bir göz gezdirdim klasiklere de çok dişe dokunur bir oyun yok gibi.

Vallahi ben de almayı düşünüyorum bir yıllık. İndirim var ya, hangsini alsak daha iyi olur? Klasikler için 400 TL fazladan vermek değer mi? Ben bir göz gezdirdim klasiklere de çok dişe dokunur bir oyun yok gibi.

Aga sen daha bilgilisindir muhtemelen. Ben ilk defa PS alacağım o yüzden PS Plus falan çok yabancıyım. Şimdi biz PS Plus alınca oyunlar indirimli mi oluyor? Bir açıklar mısın bilgin varsa.

Aga sen daha bilgilisindir muhtemelen. Ben ilk defa PS alacağım o yüzden PS Plus falan çok yabancıyım. Şimdi biz PS Plus alınca oyunlar indirimli mi oluyor? Bir açıklar mısın bilgin varsa.

Bazı oyunları satın alırsan indirimi oluyor evet ama bu kütüphanedeki oyunları bir sene istediğin kadar oynayabiliyorsun.

Geri
Yukarı