PS5 dik kullanmak herhangi bir sorun yaratır mı?

Hayır bozmaz, sıvı metal akma olayı tam bir palavradan ibaret denilebilir. Sorunsuz kullanabilirsin. @Famronty @Petri

Yeni açılan konularda bu mesajımı dikkate almanızı tavsiye ederim, sıvı metal akma sorunu* yüzünden açtığım konunun şu an geçerli olmadığını hatta yanlış bilgi içerdiğini düşündüğüm için silinmesini talep ettim ama yapamayacaklarını söyledi moderasyon ekibi.

Haber konsolu karalamak için yapılmış gibi düşünebilirsiniz. PS3-Xbox 360 devrdinde değiliz artık, konsollar eskisinden çok daha sağlam.

Hayır bozmaz, sıvı metal akma olayı tam bir palavradan ibaret denilebilir. Sorunsuz kullanabilirsin. @Famronty @Petri

Yeni açılan konularda bu mesajımı dikkate almanızı tavsiye ederim, sıvı metal akma sorunu* yüzünden açtığım konunun şu an geçerli olmadığını hatta yanlış bilgi içerdiğini düşündüğüm için silinmesini talep ettim ama yapamayacaklarını söyledi moderasyon ekibi.

Haber konsolu karalamak için yapılmış gibi düşünebilirsiniz. PS3-Xbox 360 devrdinde değiliz artık, konsolların eskisinden çok daha sağlam.

Tamamdır hocam teşekkür ederim bana da bu şekilde mantıklı geldi.

Haber konsolu karalamak için yapılmış gibi düşünebilirsiniz. PS3-Xbox 360 devrdinde değiliz artık, konsollar eskisinden çok daha sağlam.
Hocam hatırlarsınız siz alınmasını önerdiğiniz PS5 sürümleriyle ilgili bir konu açmıştınız. İngiltere’de uzun süre kalmama rağmen 12. nesil bulamadım. Başka yerlerden de bu sorunu duyunca risk almak istemedim. Hem zaten şu an yatay kullanım, alan açısından da daha rahat benim için. Gene de teşekkürler, güzel konular açıyorsunuz.

Hocam hatırlarsınız siz alınmasını önerdiğiniz PS5 sürümleriyle ilgili bir konu açmıştınız. İngiltere'de uzun süre kalmama rağmen 12. nesil bulamadım. Başka yerlerden de bu sorunu duyunca risk almak istemedim. Hem zaten şu an yatay kullanım, alan açısından da daha rahat benim için. Gene de teşekkürler, güzel konular açıyorsunuz.

Bir sonraki büyük konum kesinlikle PS5 sıvı metal akma sorunun* gerçeğini bulmak ve kanıtlamak olacak.
Ben Mirza, burada bana konsol uzmanı derler:

Hans Landa GIF | Gfycat

@Famronty

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda cevap.

YouTube bilgi çöplüğünden ibaret olduğu için bunu izleyipte araştırmazsanız inanabilirsiniz. İster yatay ister dikey kullanın sorun yaşamazsınız. Bu durum eski sürüm ve çok az cihazda yaşanan bir durumdu. Yeni sürümlerde asla görülmedi. Onedio'dan IQ testi yapıp inananlarla bu videoyu araştırmadan paylaşıp inananlar aynı gözümde.

Yeni konular

Geri
Yukarı