PS5 dik mi yatay mı kullanılmalı?

Masada çok yer olmadığı için dik kullanmak istiyorum ama zararlı olduğu söyleniyor. Doğruluk payı var mı sizce?

Evet var, ancak o haberden sonra Sony yeni modellerini çıkardı, sizde sorunlu modelmi değil mi model numarasını söyleyerek yardımcı olabilir arkadaşlar ben bilmiyorum.

Dik kullanılınca sıvı metal macunun aktığı söyleniyor ondan dolayı yatay kullanmakta fayda var.
Kesin olarak doğrulandı, söylenmiyor artık.

Dik kullanılınca sıvı metal macunun aktığı söyleniyor ondan dolayı yatay kullanmakta fayda var.
Kesin olarak doğrulandı, söylenmiyor artık.

Masada çok yer olmadığı için dik kullanmak istiyorum ama zararlı olduğu söyleniyor. Doğruluk payı var mı sizce?

Dik kullanmanın konsolu soğutmak için kullanılan sıvı metalin sızmasına neden olabiliyor ve bu da soğutma verimliliğini düşürebildiği gibi, diğer bileşenlere temas ederek cihazın kısa devre yapmasına da sebep olabiliyor siz en iyisi yatay kullanın.

Yeni sürüm olduğu için istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sıvı metal macunun aktığını söyleyenler eski modellerde ve çok nadir olan bir durumdu. Artık öyle bir durum kalmadı ve riske atmayın yatay kullanın diyenlerin %99'u cihazı kullanmıyor bile.

Benim modelim 1115b yatay kullanıyorum fakat yer sıkıntım olduğu için dik kullanmak istiyorum bir sıkıntı yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı