PS5 DualSense için kablo önerisi

Mehmetm

Decapat
Merhaba, PC'de kullanmak için kırmızı renk PS5 DualSense aldım 150-300 TL aralığında 1-1,5M Type-C-USB kablo önerisi istiyorum şart değil ama kırmızı olursa daha iyi olur.

Merhaba, PC'de kullanmak için kırmızı renk PS5 DualSense aldım 150-300 TL aralığında Type-C-USB kablo önerisi istiyorum şart değil ama kırmızı olursa daha iyi olur.
Hocam bu bir kumanda, almanıza gerek yok. Evinizde var ise rasgele Type-C kablo kullanabilirsin.

Eğer laptop ise veya Bluetooth adaptörünüz var ise Bluetooth ile bağlayabilirsiniz bilgisayarınıza. Ben Bluetooth ile kullanıyorum. Arada powerbank ile şarj ediyorum. PS5 den çıkan kablo 1 metre çapında olduğundan bir işe yaramıyor :D

Fark etmez dostum bu kadar takılmana gerek yok. Ayrıca PS5 bulup PS5'e bağlayıp kumandanın yazılımını güncellemen gerek.

Yurt dışından aldığım için faturam belli sebeplerden dolayı yok o yüzden işimi garantiye almak için kablo almak istiyorum ve gerek yok diye biliyorum Sony'nin yayınladığı uygulamadan güncellemesini yaptım.Kablo önerilerine açığım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı