PS5 DualSense oyun kolu 1.349TL!

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 91
  • Görüntüleme 10B
Kırmızıların hepsi eski model genelde yeni modeller pek ithal edilmiyor. O yüzden eski 1 versiyon olmaları çok daha olası. Muhtemelen fiyatı bu yüzden düşük. :D
Fiyatı düşük değil ki. En pahalılardan biri. Düşük fiyata satan MediaMarkt'tı. Vatan Bilgisayar'da Ragnarok tasarımlı modelini aynı fiyattan satmış 2 gün önce. Resmi olması gereken fiyattan satıyorlar. Yoksa kırmızı modelini ucuza bulma imkanın yok. Siyah ve beyaz modeller en ucuzları.

Zaten PC'de kolun fazla kullanıldığı oyunlar yok. Fifa gibi oyunlar oynamıyorsanız sorun olmaz. İllaki bir ara alırsınız.
Bazen masa başında oyun oynamak çok zor geliyor, yatakta yatarak oynamak istiyorum ama videolarda ki shooter oyunlarının kontrolünü görünce alma isteği hiç kalmadı içimde. Onu alacağıma altın alsam daha iyi.

Bazen masa başında oyun oynamak çok zor geliyor, yatakta yatarak oynamak istiyorum ama videolarda ki shooter oyunlarının kontrolünü görünce alma isteği hiç kalmadı içimde. Onu alacağıma altın alsam daha iyi.
Aynen bazen arkasına yaslanıp chill oyun oynamak istiyor insan. Ama shooter oyunlarının tadı klavye ve mouse ile çıkıyor. Bu da bir gerçek. Kol o yüzden her zaman kullanılacak bir şey değil benim için. Çoğunlukla kenarda duracak bir ekipman sadece. Bazı oyunlarda cidden kol gerekebiliyor (Witcher, GoW vs.). O yüzden aldım.

Stok yenilenme durumu olur mu? Veya yine böyle bir fiyata düşer mi?
Zaten resmi fiyattan satıyormuş MediaMarkt ve Vatan Bilgisayar. Arkadaşlar öyle söyledi. Yani stoklar aynı fiyattan yenilenecektir illaki. Takip etmeniz lazım.

Sıkıntısı neymiş insanlar gayet memnun koldan?
Beni de telaş aldı böyle söylendiği için. Arkadaşım da kullanıyor ama hiç sorunu olmadı. Şans işi ve kullanım ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Oha. 😲😲 Önceden Bim'den 999 liraya PS4 Pro alırdık. Ne günlere kaldık. Şimdi kolu bile 1350 lira. Vay Türkiyem vay, eridi bitti Lira. 😳😳

PC'ye tam desteği gelirse bir gün alınabilir. Şimdilik Xbox Controller ımdan memnunum. 😂
PC tam desteği var zaten. Şu an sadece PS5 özel olan titreşimli geri dönüş bildirimi yok. Yoksa XB kolu ile aynı işleve sahip. Ekstra özelliğinden bazı oyunlarda yararlanılabiliyor sadece. O yüzden uyumsuzmuş gibi bahsediliyor.

Amazon TR'den alın yurt dışından geliyor ama vergiler sizin yerinize ödeniyor bayağı ucuza geliyor.

Amazon TR'den alın yurt dışından geliyor ama vergiler sizin yerinize ödeniyor bayağı ucuza geliyor.
Baya*

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı