Elektronik PlayStation 5 1TB Slim + 2. DualSense PS5 DualSense + Şarj istasyonu + GTA 5 19.999 TL!

@NotAKnightAnymore 25'e çift DualSense, şarj istasyonu ve GTA V bile olsa bir oyunla Eurasia garantili varsa getir hepimiz yine alırız. Mağazalara git, bunları alınca cebinden 35 binden aşağı para çıkmaz.
Direkt Bilkom'un kendisi en ucuz PS5 için 25.000TL demişken bu fiyata bunları beklemek saçmalık olur zaten.

@NotAKnightAnymore saçmalık ama denemekten zarar gelmez. Zamanında 80 TL'ye mekanik klavye alanlar vardı.
Bütçesi bu kadar olup alana laf yok zaten. Fiyat iyi mi, saçmalık derecesinde iyi. Fiyatı ucuzken stoklayıp şimdi piyasanın altına satışa sunan biri de olabilir sonuçta bu adam.
Ha ben PS5 alacak olsaydım yukarıda da dediğim gibi güvenilirliği kesin olan bir teknoloji marketinden alırdım.

Bütçesi bu kadar olup alana laf yok zaten. Fiyat iyi mi, saçmalık derecesinde iyi. Fiyatı ucuzken stoklayıp şimdi piyasanın altına satışa sunan biri de olabilir sonuçta bu adam.
Ha ben PS5 alacak olsaydım yukarıda da dediğim gibi güvenilirliği kesin olan bir teknoloji marketinden alırdım.

Haklısın hocam ama arada Trendyol varken denemekten zarar gelmez sanki. Saygı duyuyorum tabii düşüncenize.

Arkadaşlar o ürün de tükendi oyunsuz versiyonu var 19.000TL

Derken bu da gitti :(

Yeni konular

Geri
Yukarı