PS5 fiyatı ne olur?

Ne kadar olur ?

• 5-6k

Oy: 12 12,9%
  • 7-8K

Oy: 51 54,8%
  • 8k üstü

Oy: 30 32,3%

• Oy verenlerin toplamı
    93
Çoğu oyun zaten PC için yapılıyor. Konsolların bir artısı kalmadı. Klavye dışında diğer şeyleri yukarda yazdım. Stretaji Total War oynayamassın mesela.
Hocam sizde gözlemlerime göre konsolları sevmiyorsunuz.Konsollar rahatı seven insanlar için yapılıyor.Bende konsolların yanındayım oyun konusunda kim 7-8 saat koltukta oturabilir ki (ben oturamam.)

Konsollarda oyunlar sınırlı ve klavye yok ve grafikler daha kötü. Koltuk olayına katılıyorum ama ben alıştım. Yorulur 15 DK dinlenirsin başlarsın yine tercih meselesi. Full grafik takıntılıyım.

Konsollarda oyunlar sınırlı ve klavye yok ve grafikler daha kötü. Koltuk olayına katılıyorum ama ben alıştım. Yorulur 15 DK dinlenirsin başlarsın yine tercih meselesi. Full grafik takıntılıyım.
RDR2 gibi yeni nesil oyunları 8.000 TL'lik bir kasada, 2k ve 4k'yı direkt geçtim 1080p'de full grafikte oynatabilen (+60 fps) kasa toplarsan bana da haber et de belki fikrim değişir.

PS5'de bunu 4k da bile yapabilecekken neyi tartışıyoruz?

Üstüne üstük tüm üst segment oyunlar yıllardır önce konsola gelip daha sonra PC'ye geliyorken. Sırf Paradox oyunları yada total war oyunları için PC kullanmak bana çok saçma geliyor. Ha tabii zevk meselesi bu, sen tercih edebilirsin. Ama ben 4k'da ve full grafikte; GOF, FH, TLOS ve RDR2 gibi oyunları oynamayı tercih edeceğim. Bunu PC'de yapmaya kalksam exclusive oyunları zaten oynayamam. RDR2 gibi bir oyunu da ultrada 4k da 60 fps de oynamak içinse 30.000 TL'lik bir kasa almam gerekecek. Neden alayım?

Dolar bazında fiyatlar geldi.

CD'li versiyon 500$
Dijital versiyon 400$

İki versiyon arasındaki fark resmen uçurum. Neden bu kadar fark var anlamadım doğrusu. Ciddi koleksiyoncular dışında kimsenin 100$ fazladan vereceğini düşünmüyorum

Dolar bazında fiyatlar geldi.

CD'li versiyon 500$
Dijital versiyon 400$

İki versiyon arasındaki fark resmen uçurum. Neden bu kadar fark var anlamadım doğrusu. Ciddi koleksiyoncular dışında kimsenin 100$ fazladan vereceğini düşünmüyorum
Ben alırsam ben de dijital olanı alıp, SSD eklemesi yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı