PS5 Fortnite'da FPS düşüşü

Twoberk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bir sorum olacaktı. Şimdi ben PS5'ten Fortnite oynuyorum ve chapter 3 güncellemesi geldiğinden itibaren otobüsden atladigim an 60 FPS'den 30 25 FPS'lere düşüyor, sizce bu normal mi? Yoksa PS5'te mi sıkıntı vardır? Çünkü FPS düşüşü normal değil. Diger oyunlarda sıkıntı yok. Sizce Fortnite'da genel olarak böyle bir sorun var mı? PS5'te Fortnite oynayanlar cevaplarsa sevinirim.

Bunla çözülmüş olabilir belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunla çözülmüş olabilir belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Malesef çözülmemiş halen aynı ve ara sıra FPS düşmeleri oluyor.Çok garip bir sorun

Benim PS5'te de oluyor Fortnite'ta hiç denemesem de oluyor yani. Matrix'te mesela oluyor bariz 30FPS zaten oyun temelli 20'lere düşüyor anlık. Hadi o demo diyelim.
Normal yeni nesil oyunlarda da olmuştu sağ sol yaparken. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum.

Benim PS5'te de oluyor Fortnite'ta hiç denemesem de oluyor yani. Matrix'te mesela oluyor bariz 30FPS zaten oyun temelli 20'lere düşüyor anlık. Hadi o demo diyelim.
Normal yeni nesil oyunlarda da olmuştu sağ sol yaparken. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
Matrix'te 1 FPS bile oluyor demo zaten o ama Fortnite ne zaman düzeltir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı