PS5 gelmeden PS Plus almak

SerbayMain

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 6 GB

16 GB RAM DDR4 3200MHZ

AMD R5 3500X

480 GB SSD 1TB HDD
Merhaba Almanya'dan bir akrabam PS5 getirecek ben zam gelme ihtimaline karşın 1 senelik PS Plus alacaktım ancak o gelene kadar 2-3 ayı boşa gidecek. PS Plus'ı şimdi alayim mi yoksa 1 senelik fiyata oyun varsa (460TL) onu mu alayım? (Ya da parayı bekleteyimmi zam gelmeyecekse?)

Son düzenleme:
Merhaba Almanya'dan bir akrabam PS5 getirecek ben zam gelme ihtimaline karşın 1 senelik PS Plus alacaktım ancak o gelene kadar 2-3 ayı boşa gidecek. PS Plus'ı şimdi alayim mi yoksa 1 senelik fiyata oyun varsa (460TL) onu mu alayım? (ya da parayı bekleteyim mi zam gelmeyecekse?)

Zam gelmez yüksek ihtimal hocam bekletebilirsiniz.

Zam her şeye her an gelebilir hocam ona tahmin zor ama PS5 için 460TL'ye oyun bulmak daga zor bun yüzde PS+ alın geçin.

Merhaba Almanya'dan bir akrabam PS5 getirecek ben zam gelme ihtimaline karşın 1 senelik PS Plus alacaktım ancak o gelene kadar 2-3 ayı boşa gidecek. PS Plus'ı şimdi alayim mi yoksa 1 senelik fiyata oyun varsa (460TL) onu mu alayım? (ya da parayı bekleteyim mi zam gelmeyecekse?)

PS Plus'a zam geleceğini sanmıyorum.

Hocam bende öyle düşünüyorum ancak zam yiyebilir diyenlerde var zam yapmadan önce duyuru tarzı bir şey olur mu ki?

Benim içimden tam 1 yılı doldururken ya da doldurduğu gibi zam gelecek hissi var. Yani sanırım birkaç ay daha var.

2028'e kadar PS Plus Deluxe alabilenler varmış ama henüz nasıl olduğunu bilmiyorum.

Son düzenleme:
PS Plus ile verilen oyunları kütüphaneye eklerseniz daha konsol gelmeden. Benim hem Xsx'im var hem PS5'im var. Finlandiya'daki amcamdan bana ucuza XSS bulup bulamayacağını sormuştum. Hallederiz, dedi kendisi ve tırcıya verdiğini iletti bana ama hala gelmedi ürün. Kesin gelecekse alın yanii, sonra ürün elinizde patlamasın.

Geri
Yukarı