PS5 GTA 5'i alınır mı?

Random İsim

Decapat
Daha fazla  
Şimdi biz babamla PS'de FIFA falan atıyoruz ve babam da bayağı bir hikayeli oyun bitirmiştir. Şimdi PS Store'da ilkbahar indirimlerini gördük ve kendi harçlığımla oyun alacağım fakat aklımda iki oyun arasında kaldım. Şimdi 1. A Way Out + It Takes Two oyunları. Bunları tercih etmemin sebebi tabii ki de babamla birlikte oynayabileceğimiz olması fakat bir yandan gönlüm 2. seçeneğe gidiyor yani GTA 5'e fakat içeriği biraz sıkıntılı olduğu için ve bizim PS'de salondaki TV'ye bağlı olduğu için rahat rahat oynayamayacağımı biliyorum. Param iki seçenekten sadece birine yetiyor sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllık EA Play (250TL çok ucuz) al içinde FIFA da var NFS de var A Way Out + It Takes Two da var. Babana da GTA 5 aldır o da oynar hem.

Alın oynayın ne olacak belli yaşı geçmişsiniz artık.
Bazı görevler var sakıncalı mesela ben ailemin gözü önünde oynayamam (izin vermedikleri için değil ahlaki olarak bir garip olur) o yüzden sordum fakat ben 30 yaşıma da gelsem aile içindeyken izin vermemek değil ama hoş karşılamazlar bu yüzden ne yapsam bilemedim.

Yıllık EA Play (250TL çok ucuz) al içinde FIFA da var NFS de var A Way Out + It Takes Two da var. Babana da GTA 5 aldır o da oynar hem.
Hocam oyunu almak sorun değil de içerik sıkıntısı olarak sorun, yine de teşekkür ederim bakayım bi.

İlk kez 2013 yılında 14 yaşındayken GTA 5 oynamıştım bir şey olmamıştı ama bazı görevlerde ailen odada olmasın 😄 zaman ne kadar hızlı geçmiş vay be.
Bazı görevler var sakıncalı mesela ben ailemin gözü önünde oynayamam (izin vermedikleri için değil ahlaki olarak bir garip olur) o yüzden sordum fakat ben 30 yaşıma da gelsem aile içindeyken izin vermemek değil ama hoş karşılamazlar bu yüzden ne yapsam bilemedim.

Hocam oyunu almak sorun değil de içerik sıkıntısı olarak sorun, yine de teşekkür ederim bakayım bi.

Geri
Yukarı