PS5+GTX 1060 vs RTX 3060 sistem

Hocam düşünceniz güzel. PS5 + 1060 sistem güzel olur. Ocak gibi demişsiniz. Umarım o zamana Pro versiyonu falan çıkar. Öyle olursa fiyatlar düşebilir.

Ben bir benzeri olarak 1660 Ti (laptop) + Series X kullanıyorum. Günlük işleri ve kaldırdığı oyunları laptopta hallediyorum. Bunların dışında konsolda oynuyorum. Hatta birader günlük işlerinde 1050 Ti / i7 3770 Kullanıp yine oyun kısmını konsolda çözüyor.

Hocam düşünceniz güzel. PS5 + 1060 sistem güzel olur. Ocak gibi demişsiniz. Umarım o zamana Pro versiyonu falan çıkar. Öyle olursa fiyatlar düşebilir.

Ben bir benzeri olarak 1660 Ti (laptop) + Series X kullanıyorum. Günlük işleri ve kaldırdığı oyunları laptopta hallediyorum. Bunların dışında konsolda oynuyorum. Hatta birader günlük işlerinde 1050 Ti / i7 3770 Kullanıp yine oyun kısmını konsolda çözüyor.
Cidden PC nin yanına Xbox mı aldın ? Yapma bu 3080 li sisteme Windows 7 yüklemek ile aynı şey.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cidden PC'nin yanına Xbox mı aldın? Yapma bu 3080'li sisteme Windows 7 yüklemek ile aynı şey.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam PC 4K oyun mu oynatıyor?

Cidden PC nin yanına Xbox mı aldın ? Yapma bu 3080 li sisteme Windows 7 yüklemek ile aynı şey.
O 1660ti, Xbox'tan daha güçlü.
Düzenleme:Xbox Series X'i kastetmedim.

Hocam PC 4K oyun mu oynatıyor?

İyide 4K var ama gerçek değil ki upscale yapıyor sadece 3060 var içinde Series X'in. Optimizasyon kuvveti ile 4K 60 FPS vermeye çalışıyor ama PC'de ki 4K ile yakından uzaktan alakası yok. Tabi konsollarda oyunlar çok sattığı için geliştiriciler 8 9 yıl o konsola oyunlarını optimize edebilirler.

Geri
Yukarı