PS5+GTX 1060 vs RTX 3060 sistem

Konsolda donanıma bakan tayfayla çok muhatap olmamak lazım.
Donanımla ne alakası var olum :D Microsoft Sony gibi üşengeç değil yıllar yıllar öncenin oyunlarına FPS Boost ve Daha iyi Çözünürlük verip yeni cihazında oynama zevki sunuyor. Bunun donanımla ne alakası var :D

@Kalem21 Neyse hocam boşverin yazmayalım boş yere konu uzadı fanboy diyen ama kendisinin fanboy olduğunu bilmeyen arkadaş yüzünden.
Valla hocam normalde konuşmam da gece eğlencesi olsun dedim malum böyleleri istesen de bulunmuyor özel bir tür :D

Öncelikle çöpbox gibi söylemler gerçekten sadece sevdiği marka için başka markaların iyi noktalarına gözünü kapamış tek bir yönde bakan kendi doğrularıyla yaşayan kimselerin sözleridir ki bunu PS5 alacak biri olarak söylüyorum. Ayrıca ilk seçeneği seçeceğim YouTube'dan 1060 Adobe Premier testine baktım birkaç yıl önce ama gayet sorunsuz çalışıyor. 1060 alsam bile 2023 Ocakta alıcağımı düşünürsek 2025'e kadar para biriktirir kartı çok iyi olmasa da upgrade edebilirim. 2023 ocağa kadar RTX 4000 RX 7000 serisinin çıkacağı düşünülürse şu anki 1070 veya 1660 fiyatları belki alacağım zaman şu anki 1060 fiyatlarına inebilir (umarım).

Öncelikle çöpbox gibi söylemler gerçekten sadece sevdiği marka için başka markaların iyi noktalarına gözünü kapamış tek bir yönde bakan kendi doğrularıyla yaşayan kimselerin sözleridir ki bunu PS5 alacak biri olarak söylüyorum. Ayrıca ilk seçeneği seçeceğim YouTube'dan 1060 Adobe Premier testine baktım birkaç yıl önce ama gayet sorunsuz çalışıyor. 1060 alsam bile 2023 Ocakta alıcağımı düşünürsek 2025'e kadar para biriktirir kartı çok iyi olmasa da upgrade edebilirim. 2023 ocağa kadar RTX 4000 RX 7000 serisinin çıkacağı düşünülürse şu anki 1070 veya 1660 fiyatları belki alacağım zaman şu anki 1060 fiyatlarına inebilir (umarım).

Arada indirimlerde kartlar çok uyguna denk geliyor hocam. Önceki gün 16 veya 18 bine 3080 denk geldi. Netini unuttum şimdi. Dün 5 bine 2060 denk geldi. Sizin alacağınız türde bir kartta aksi bir gelişme olmadıktan sonra indirime girebilir.

Donanımla ne alakası var olum :D Microsoft Sony gibi üşengeç değil yıllar yıllar öncenin oyunlarına FPS Boost ve Daha iyi Çözünürlük verip yeni cihazında oynama zevki sunuyor. Bunun donanımla ne alakası var :D

Vallahi hocam normalde konuşmam da gece eğlencesi olsun dedim malum böyleleri istesen de bulunmuyor özel bir tür :D

Yıllardır Windows'ta Vista kerneli kullanan Microsoft'tan mı bahsediyorsun? Desteklenen oyunlarım ve programlarımın desteği başka işletim sisteminde olsa ona geçerim donanım desteğinde de Windows tekel yani Microsoft övülebilecek bir firma değil.

Geri
Yukarı