PS5 hesabına giriş yapılmıyor

graydin

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü PC'mden Sony hesabına girmeye çalışırken, otomatikman PS5'teki hesap da kapandı. 2 adımlı doğrulama yapın diyor, ancak herhangi bir gelen kod yok. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Çözüldü:
Öncelikle PlayStation müşteri temsilcisi numarası olan: 0316 kodlu telefon numarasına hat düşmüyor, hatlar bozukmuş şu sıra. Müşteri destek hattına mail attım, maile 2 gün içine dönüş yapıp aşağıda yazılı olan bilgileri istiyorlar;

merhaba,
2 adımlı doğrulama ile ilgili olarak PlayStation destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Sorunuzun içeriği sebebiyle size daha fazla yardımcı olabilmemiz için bazı bilgileri doğrulamamız gerekecek. Lütfen bize şu bilgileri sağlayın:
• Hesabın çevrimiçi kimliği (kullanıcı adı) veya oturum açma kimliği (e-posta adresi)
• Bu hesaba para yüklemek için kullandığınız kart numarasının ilk dört ve son dört hanesi veya bu hesaba para yüklemek. Hesabınıza kredi/banka kartı ile para yüklemezseniz lütfen bu soruyu atlayın.
• Hesabınızı oluşturmak veya hesabınızda oturum açmak için kullanılan ilk konsolun seri numarası.
• Şu anda hesabınızda kullanılan konsolun seri numarası.
• Hesabınızda son zamanlarda yapılan bir işlemin ayrıntıları (sipariş numarası, satın alınan içerik, işlemin fiyatı ve tarihi dahil)

Bu içeriklerin altına sekme açıp tek tek cevapladım ve 2 gün içinde yeniden dönüş yapıp 2 adımlı doğrulamayı kaldırdıklarını söylediler. Ve hesabıma giriş yapabildim. Toplamda desteğe maili attığım günden son güne kadar 4gün içinde çözmüş oldular. Eğer siz direk yukarıdaki istedikleri maddeli şekilde atarsanız 2 gün içinde çözerler.

Herkese kolay gelsin.

Geri
Yukarı