PS5 hesap değişiminde oyunlar silinir mi?

graydin

Hectopat
Daha fazla  
Bir süredir ilk PS5 hesabıma erişim sağlayamıyorum, 2 adımlı doğrulama durumu yüzünden. Bunun için aramadığım mail atmadığım yer kalmadı. Maalesef herhangi bir dönüş alamıyorum.

Bu sebeple yeni bir hesap açıp baştan başlamak istiyorum. Ancak dijital PS5'te olan oyunlarım silinecek mi bilmiyorum. Bunun bilgisine sahip olanınız var mı?

Bir süredir ilk PS5 hesabıma erişim sağlayamıyorum, 2 adımlı doğrulama durumu yüzünden. Bunun için aramadığım mail atmadığım yer kalmadı. Maalesef herhangi bir dönüş alamıyorum.

Bu sebeple yeni bir hesap açıp baştan başlamak istiyorum. Ancak dijital PS5'te olan oyunlarım silinecek mi bilmiyorum. Bunun bilgisine sahip olanınız var mı?
Eğer psyi sıfırlamassan silinmez eğer hesap değişirse oyunları açmaz kitli gibi gösteriyor.

Ama oyunlar yüklü bide ilerlemeler belki gidebilir kupalar kesin gidiyor.

Eğer PS'yi sıfırlamazsan silinmez eğer hesap değişirse oyunları açmaz kilitli gibi gösteriyor.

Ama oyunlar yüklü bir de ilerlemeler belki gidebilir kupalar kesin gidiyor.

İlerlemeler gitsin sorun değil ya. Nasıl bir sistem bu anlamış değilim kimseye ulaşamıyorum. Sırf bu yüzden de bekliyorum öylece. Çevrimiçi olamıyorum satın alım gerçekleştiremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı