PS3'te Hesap Silersek Oyunlar Da Silinir mi?

kralkobra71

Kilopat
Daha fazla  
Şahsıma ait PS3'üm var. Bu cihazı kırdırmadan PS3 oyunları yüklettim. Oyunlar gayet güzel çalışıyor. Ama oyunları cihazdan cihaza aktardığımız için şu an cihaz benim PSN bilgilerimi kabul etmiyor. Aktarımın yapıldığı cihaz sahibine ait bilgilerin girilmesini istiyor. Ben de yeni kullanıcı açtım o zaman PSN girişimi yapabildim ama eski kullanıcı halen aktif ve oyunları aldığım elemana ait mail adresi ve PSN hesabı var. Bilmediğim bir hesap olduğundan bana bir faydası yok. Ama başkasına ait bir hesabın cihazımda bulunması beni rahatsız ediyor. Bu nedenle yeni hesapta yüklettiğim oyunları oynayabiliyorum fakat eski hesabı silersem ve kendi hesabım kalırsa bu oyunlar gider mi onu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla gitmiyor. PSN hesabını bilmeniz iyi olacaktır ama. Yeni hesapta o oyunu açarken o oyunun alındığı PSN hesabını sorabilir.

Oyunlar gitmez ama kazandığınız Trophy'ler gider. Eğer o hesapta oynadıysanız, yoksa silin.

Ama silince birşey olur mu olmaz mı emin değilim. Ama olmaması gerek. Bence kalsın. Kaş yapayım derken göz çıkarma.

Arkadaşlar benim bir tane PS3 var içindede oyunlarım var PSN hesabi açmak istiyorum ama hem aldığım yer hem de bazı tanıdıklarım bana oyunların silinir diyor fikir verir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı