PS5 için LG UltraGear 27GR75Q-B alınır mı?

xefe

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben monitör arayışındayım bu modele denk geldim bütçem en fazla 10k, PS5 için alacağım ve bu model PS5 için uyumlu mudur?

hocam 3 monitörü'de biliyorum hatta g27q almaya karar verdim ama lg'nin monitörüde güzel hangisini alıyım sizce?

hocam 3 monitörü'de biliyorum hatta g27q almaya karar verdim ama lg'nin monitörüde güzel hangisini alıyım sizce?
Marka olarak ve ekran olarak LG hem daha iyi ve tücrübeli bana göre ama sizinde görüşünüzü merak ediyorum.

Hocam lg gear çok güzel ama alabilirsen hp omen 25i al gerçekten çok daha iyi ama Lg alsanda pişman etmez
Bide benim son yazdığım konuyada el atarmısınız hayrına yardımınız dokunur

Hocam lg gear çok güzel ama alabilirsen hp omen 25i al gerçekten çok daha iyi ama Lg alsanda pişman etmez
Bide benim son yazdığım konuyada el atarmısınız hayrına yardımınız dokunur
hocam büyük ihtimalle lg alıcağım ama ps5 uyumu var değil mi yani 120fps destekleyen oyunda mesela fortnite'da 2k 120fps alırım dimi?

Marka olarak ve ekran olarak LG hem daha iyi ve tücrübeli bana göre ama sizinde görüşünüzü merak ediyorum.
Ondan hiç şüphem yok, lg monitörlerini bende beğeniyorum, ps5 uyumlu mu bilmiyorum, hdmi 2.0 destekli olduğu için 4k 60 hz 1440p 120hz desteklemesi lazım, yine de bilen biri varsa emin olalım.

Ondan hiç şüphem yok, lg monitörlerini bende beğeniyorum, ps5 uyumlu mu bilmiyorum, hdmi 2.0 destekli olduğu için 4k 60 hz 1440p 120hz desteklemesi lazım, yine de bilen biri varsa emin olalım.
Hocam laptop 1.4a hdmi çıkışlı en fazla 1080 de 144 alınabilir gösteriyor bu hdmi kablolarda sürümü nerden görüyoruz acaba bendekiler mi eski hdmi kablosuydu ilginç yani 3 tane taktım hepsinde 60 hz gösteriyor

hocam gigabyte g27q ps5 ile uyumlu onları karşılaştırdım bağlantıda hdmi versiyonu 2.0 diyor ikisindede heralde 2k 120hz alırım

hocam burdan bağlantılara bakın ikisindede hdmi versiyonu 2.0 yazıyor heralde LG monitörde'de 2k 120hz alırım.

hocam gigabyte g27q ps5 ile uyumlu onları karşılaştırdım bağlantıda hdmi versiyonu 2.0 diyor ikisindede heralde 2k 120hz alırım
4 monitörde hdmi 2.0 destekli ama hp olan 4k 60hz desteklemiyor, neye göre belirleniyor anlamadım, 4k 60hzden emin değilim de lg 2k 120hz alacağını düşünüyorum.

4 monitörde hdmi 2.0 destekli ama hp olan 4k 60hz desteklemiyor, neye göre belirleniyor anlamadım, 4k 60hzden emin değilim de lg 2k 120hz alacağını düşünüyorum.
hocam zaten çok 4k kullanmam çoğunlukla 2k 120hz kullanacağım inşallah monitörü yakın bir zamanda alacağım tekrardan teşekkür ederim.

Geri
Yukarı