PS5 için monitör alırken hangi özellikler önemlidir?

HDMI versiyonu minimum 2.0 olsun ve HDR desteği de olsun derim. Panel tipi olarak da IPS olması daha iyi olur. Dahili hoparlör de önemlidir.

PS5 için yanlış hatırlamıyorsam 2K desteği yoktu. Bu sebeple 4K alın derim. Bazı monitörlerde 4K görüntüyü 2K'ya dönüştürme özelliği vardı. Modellerini tam olarak bilmiyorum.

4K monitör alacağına TV al derim çünkü 4K monitörler çok pahalı ve PS5 için büyük ekran daha tatmin edici olacaktır.

Ben de arkadaşa katılıyorum. PS4 Pro kullanıyorum. Bende TV'deki keyfini monitörde vermiyor. Monitör olarak MSI MAG271 kullanıyorum HDR olmamasının etkisi olabilir belki de ama salonumdaki 55RU7400'deki keyfi vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDR desteği olsun. 4K olsun. Ayrıca hoparlör ses çıkışı olsun yoksa DualSense'e kulaklık falan takman gerekir.

Hocam onu düşündüm ben de Arctis 7 kulaklıgım var onu takıyorum kablosuz iyi oluyor.

4K monitör alacağına TV al derim çünkü 4K monitörler çok pahalı ve PS5 için büyük ekran daha tatmin edici olacaktır.

Ben de arkadaşa katılıyorum. PS4 Pro kullanıyorum. Bende TV'deki keyfini monitörde vermiyor. Monitör olarak MSI MAG271 kullanıyorum HDR olmamasının etkisi olabilir belki de ama salonumdaki 55ru7400'deki keyfi vermiyor.

Şöyle şimdi benim zaten salonumda 4K büyük bir TV var fakat çok büyük olduğundan dolayı cidden oynarken anlayamıyorum bir de FPS tarzı oyunlar oynamaya bayılıyorum konsoldan şimdi bir de Battlefield 2042 çıkıyor yani monitöre kesin ihtiyacım var küçük ekran konusuna gelirsek de 32inç almayı planlıyorum benim için yeterli olur.

HDMI versiyonu minimum 2.0 olsun ve HDR desteği de olsun derim. Panel tipi olarak da IPS olması daha iyi olur. Dahili hoparlör de önemlidir.

HDR desteği olsun. 4K olsun. Ayrıca hoparlör ses çıkışı olsun yoksa DualSense'e kulaklık falan takman gerekir.

Bu monitörü almayı düşünüyorum o istediğiniz özellikler var mı bunda ben pek anlamıyorum da.

Attığınız zaten 4K bir monitör. Kullanabilirsiniz. Gelen tavsiyelere de bakabilirsiniz.

Hocam onu düşündüm ben de Arctis 7 kulaklıgım var onu takıyorum kablosuz iyi oluyor.

Şöyle şimdi benim zaten salonumda 4K büyük bir TV var fakat çok büyük olduğundan dolayı cidden oynarken anlayamıyorum bir de FPS tarzı oyunlar oynamaya bayılıyorum konsoldan şimdi bir de Battlefield 2042 çıkıyor yani monitöre kesin ihtiyacım var küçük ekran konusuna gelirsek de 32inç almayı planlıyorum benim için yeterli olur.

Bu monitörü almayı düşünüyorum o istediğiniz özellikler var mı bunda ben pek anlamıyorum da.

Bu monitör'ü incelemeni tavsiye ederim HDR özelliği mevcut paylaştığın MSI üründe bu özellik mevcut değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı