PS5 için monitör önerisi

İlk konsolu alın, deneyin. Çözünürlük rahatsız ederse 4K monitör alırsınız.
İstanbul'da oturuyorsanız konsol satan esnaflarda kapalı kutu Avrupa ürünü 20000₺ civarına bulunuyor bilginize.

Tamamdır öyle yapacağım bir konsolu denerim sonra. Konsolu 22kya CFI2016 2orijinal kollu var sıfır kapalı kutu sarı sitede oradan alacağım. İstanbul'da değilim maalesef.

Samsung Odyssey LG UltraGear serilerine göz gezdirilebilir 60Hz olanlardan 4K.
Lezzetli bir deneyim için.

60Hz biraz tedirgin etti. Görmüştüm sanırım o tarz bir ilan ama.

Tamamdır öyle yapacağım bir konsolu denerim sonra. Konsolu 22kya CFI2016 2orijinal kollu var sıfır kapalı kutu sarı sitede oradan alacağım. İstanbul'da değilim maalesef.

PS5 AAA 60 üzerine çıkmaz.
75-120-144 pes FIFA da zannetmşyorum değmez
Film gibi oynanır bu ikisi de zaten.

Fiyat güzel.
60Hz gayet yeterli. Ekran VRR desteklemediği sürece 120Hz gerek yok şahsen.
Örneğin GoW ragnarok 120Hz ekranlarda, 4 farklı grafik modu sunuyor. Performansın üstü olan modda FPS 60-80 arası oynuyor. Aşırı fark edilebilir bir şey değil lakin AAA oyunlarda en fazla alacağınız performans bu.
PS5 Pro çıkarsa anca o zaman 120Hz bir anlam ifade eder.

Fiyat güzel.
60Hz gayet yeterli. Ekran vrr desteklemediği sürece 120Hz gerek yok şahsen.
Örneğin GoW ragnarok 120Hz ekranlarda, 4 farklı grafik modu sunuyor. Performansın üstü olan modda FPS 60-80 arası oynuyor. Aşırı fark edilebilir bir şey değil lakin AAA oyunlarda en fazla alacağınız performans bu.
PS5 Pro çıkarsa anca o zaman 120Hz bir anlam ifade eder.

PS5 AAA 60 üzerine çıkmaz.
75-120-144 pes FIFA da zannetmşyorum değmez.
Film gibi oynanır bu ikisi de zaten.

Teşekkürler eğer parayı toplayabilirsem alacağım Samsung'lardan eğer toplayamazsam 8senelik Full HD emektardan devam.

Geri
Yukarı