PS5 için oyun önerisi

Nd2009

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, geçtiğimiz haftalarda PS5 aldim su ana kadar oynadigim oyunlar: Ratchet and clank Rift apart, God of War, RDR2 ve Horizon forbidden West oyunlarını oynadim. Horizon forbidden West dışındakiler benim icin gayet iyiydi yani şu an aklımda Spider-Man miles morales almak var ilk oyunu önceden oynamıştım ama bunlar dışında PS4'den gelen değil PS5'in gücünü hissettirebilecek önerebileceğiniz fiyatı can yakmayan bir oyun, oyunlar var mı? Elden Ring ve demon souls oyunlarını sevmiyorum.

Cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Final Fantasy 7 Remake Intergrade
  • Ghost of Tsushima: Director's Cut
  • Judgment
  • Lost Judgment
  • Spider Man Miles Morales güzel old-gen olarak görmeyin derim.

Fiyatı can yakmayan demişsin ama 700 TL'lik oyunu oynamışsın. İlginç.

Spider-Man ve TLOU öneririm.

The Last of Us part 2, ghost of Tsushima, miles morales(ama 5-6 saatlik bir oynanış için o kadar para vermek bence çok mantıklı değil.)

Fiyatı can yakmayan demişsin ama 700 TL'lik oyunu oynamışsın. İlginç.

Spider-Man ve TLOU öneririm.

Ratchet and clank Rift apart da Horizon Forbidden West de PS5 alırken yanında verdiler.

Kardesim sen her foruma CoD vangouard yazmissin neden böyle bir şey yapıyorsun ayrıca CoD vangouard alacağıma CoD Cold War alirim PS5 özel tetik hassasiyeti var.

Kardesim sen her foruma CoD vangouard yazmissin neden böyle bir şey yapıyorsun ayrıca CoD vangouard alacağıma CoD Cold War alirim PS5 özel tetik hassasiyeti var.
Cyberpunk'ı da denemelisin.

Cyberpunk sizce 50 euroya degermi yoksa indirim bekleyeyim mi(çok fazla hata ile çıktığı icin diyorum)?
Cyberpunk'ı da denemelisin.

Cyberpunk sizce 50 euroya degermi yoksa indirim bekleyeyim mi(çok fazla hata ile çıktığı icin diyorum)?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı