PS5 için TV önerisi

Ne demek hocam. Tabii şunu da akılda tutmak gerek. Her insanın beklentisi farklı oluyor. Bazısı gerçek siyaha yakın siyah bekliyor, bazısı yüksek parlaklık, bazısı doygun renkler, bazısı gerçekçi renkler vs. gözünüzle görme şansınız varsa en iyisi bu seçenek, yani teknoloji mağazalarına gidip bakmak, arkadaşınızda varda ona gidip bakmak vs. eğer yoksa YouTube videoları. En azından kişi bazında tercihiniz hangisi olur onu görürsünüz. Mesela ben mükemmele yakın siyah performansı, doygun renkler ve yüksek HDR aralığı arıyorum. Tabii memc de olmalı medya aracı olarak da kullandığım için Mi Box S ile. Gerçekçi renkler bana göre değil, ben gözlerim bayram etsin istiyorum, izlediğim şeyden zevk almak istiyorum, festival gibi olsun istiyorum. :)

Taleplerimiz hemen hemen yakın hocam. MediaMarkt ve Vatan'a gidip bakmayı düşünüyorum. TV'yi kişisel odama koyup, hem TV izlemek hem de PS5 için kullanmayı düşünüyorum bende. Tekrar teşekkürler 😊

Tavsiyem 4K 60Hz alman 120'lerde fiyat yükseliyor bende 2K monitör var ViewSonic genelde onunlayım ek olarak Samsung 4K 60Hz TV'de var ancak çok kullanmıyorum TV isterseniz;Samsung 43CU8000 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatı, Yorumları - Trendyol kullanıyorum.

Hocam herkes 120Hz tavsiye ediyor. Hazır almışken 120Hz alayım diyorum hiç değilse cihazdan tam performans alayım aynı zamanda gündelik kullanımda da kullanacağım.

Hocam herkes 120Hz tavsiye ediyor. Hazır almışken 120Hz alayım diyorum hiç değilse cihazdan tam performans alayım aynı zamanda gündelik kullanımda da kullanacağım.
Yani PS5 Pro alırsanız 120hz iş yapar ancak şuan PS5 cihazında 120HZ oyun çok yok diye biliyorum ama yinede tercih sizin geleceğe yatırım yapmak için alınır

Uzun zaman geçmiş ama bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ürünü tam olarak araştırmadım ancak özellik bakımından aynı gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı