PS5 klavye ve mouse uyumu

M.Tuna

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba PS 5 bildiğim kadarıyla her klavye mousu desteklemiyormuş. Sizce hangi klavye mouselar destekler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için düşünüyorsanız özellikle rekabetçi oyunlar başta olmak üzere birçok oyun desteklemiyor. Haksız rekabete izin verilmez böyle platformlarda. He yok yazı yazarım internette gezinirim derseniz de birçok klavye ve mouse destekleniyor sanırsam.

Oyun için düşünüyorsanız özellikle rekabetçi oyunlar başta olmak üzere birçok oyun desteklemiyor. Haksız rekabete izin verilmez böyle platformlarda. He yok yazı yazarım internette gezinirim derseniz de birçok klavye ve mouse destekleniyor sanırsam.
Arkadaşım hile değilki rekabetçi ortamda destelemez diyosun demekki herkes alıp kullanabilecek bunu rekabetle ne alakası var, kendi klavye mause satıyor playstation ben orjinal mause kalvyeyi alıp oyun oynayamayacaksam o kadar dünya para neden vereyim bütün oyunlsrı destekliyor kendi klavye mause, şimdi ps5 de explorerda yok artık, orjinal mause klavyeyi vitrinde süs için mi alıcam,

Arkadaşım hile değilki rekabetçi ortamda destelemez diyosun demekki herkes alıp kullanabilecek bunu rekabetle ne alakası var, kendi klavye mause satıyor playstation ben orjinal mause kalvyeyi alıp oyun oynayamayacaksam o kadar dünya para neden vereyim bütün oyunlsrı destekliyor kendi klavye mause, şimdi ps5 de explorerda yok artık, orjinal mause klavyeyi vitrinde süs için mi alıcam,
Arkadaşım, yazdığım yazıyı düzgünce bir oku. Ben yine de cevap vereyim sana ama. Sony'nin PS için klavye ve mouse desteği vermesi oyunlar için değil. Olsa bile oyunların bunu desteklemek gibi bir zorunluluğu yok. Bu bir hile değil, fakat haksız rekabet, evet. Şöyle düşün. Benim elimde kontrolcü var, sağ analogla hedef almaya çalışıyorum, sen geliyorsun mouse ile rahatça hedef alıyorsun. Üstüne aim assist var. Bu haksız rekabettir. Sen zaten alma, PS kontrolcü ile oyun oynamak isteyenler için yapılmış bir alet. Çok istiyorsan aynı paraya bilgisayar topla, hem herkes klavye mouse ile oynasın hem de hilecilerle oynarsınız. Klavye ve mouse oyun için desteklenmiyor, tekrarlayayım. Zaten PS alanların %95'i (ki en azı) klavye mouse bağlamak için almıyor aleti.

Yeni konular

Geri
Yukarı