PS5 mi? Oyuncu bilgisayarı mı?

Shoto

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sadece oyun oynayacagım özellikle PS özel oyunlar ama biliyosunuz son zamanlarda bunlar PC'ye de geldi siz olsaydınız PS5 mi tercih edersiniz yoksa RX 6700'lü masaüstü oyuncu bilgisayarı mı?

Sadece oyun oynayacagım özellikle PS özel oyunlar ama biliyosunuz son zamanlarda bunlar PC'ye de geldi siz olsaydınız PS5 mi tercih edersiniz yoksa RX 6700'lü masaüstü oyuncu bilgisayarı mı?

Birincisi PS5 Pro çok yakında çıkacak ve 20 bin bütçeye 6700 değil 4060 Ti dahi toplanabilir. Şimdi eğer siz PS4'ten geçiyorsanız ayrı, Oyuncu bilgisayarınız yoksa ayrıdır bu durum. PC'ye gelme olayı 1-2 yıl sonra gelme olacak gibi düşünüyorum. GoW Ragnarök mesela 2024'te anca gelir gibi. Bu olayın da PS5 almaya engel olduğunu düşünmüyorum ayrıca. PS5 1080P120 ve 4K30 alan bir konsol. Dengi kartların 6700XT, 3070 falan olduğunu söyleyebiliriz.

Birincisi PS5 Pro çok yakında çıkacak ve 20 bin bütçeye 6700 değil 4060 Ti dahi toplanabilir. Şimdi eğer siz PS4'ten geçiyorsanız ayrı, Oyuncu bilgisayarınız yoksa ayrıdır bu durum. PC'ye gelme olayı 1-2 yıl sonra gelme olacak gibi düşünüyorum. GoW Ragnarök mesela 2024'te anca gelir gibi. Bu olayın da PS5 almaya engel olduğunu düşünmüyorum ayrıca. PS5 1080P120 ve 4K30 alan bir konsol. Dengi kartların 6700XT, 3070 falan olduğunu söyleyebiliriz.
Ps5 fiyatına tabikide 4060 toplanabilir ama bunun ekipmanları var daha şuanlık 16k lık 6700 sistem buldum onu alacağım galiba ps5 de lol valo gibi oyunlarda yok ama grafik ve fps anlamında ps5 cazip geldiği için kararsız kaldım ps4 üm veya pc im yok bu arada xbox one s var sadece

Daha iyi oyun deneyimi için PS5, ama hem oyun oynayayım film dizi izleyeyim gibi şeylerde istiyorsanız PC.

Ben de ps5 de var. Pc de... Bence ps5 eninde sonunda ekonomiden dolayı oyunlar zorluyor. Ne kadar yıllık deluxe alsam da. Ama pc de her şekilde oyun oynayıp,özgür takılabiliyorsun.

Daha iyi oyun deneyimi der iken? Hocam hatırlatırım ama PS5'te Valorant, CS:GO gibi oyunlar yok.

PS5 olduktan sonra Valorant ve CS:GO gibi oyunları ne yapalım hocam. Oyun deneyiminden kastığım şey FPS düşüşü, FPS düşmesi ve optimizasyon anlamında sıkıntı yaşamazsınız.

Kral sırf İngilizce bilmediğim için PC aldım alt yazı vs. indirmek için ingilizcen varsa PS5 al rahat rahat yayıya yayıla oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı