Çözüldü PS5 mi RTX 2070'li laptop mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soul Exploiter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıktan da gördüğünüz üzere oyun oynamak için bir şey almayı düşünüyorum. Şu an da beni idare eden bir bilgisayarım var ama pek de iyi değil bu yüzden de istediğim çoğu oyunu oynayamıyorum ve bu oyunları oynamak için bir cihaz almak istiyorum. PS5'e daha yakınım ama laptop da bende şüphe uyandırıyor konsolda oyunların çok pahalı olmasından dolayı. Daha önce hiç konsol kullanmadığımı da belirtmek istiyorum. RTX'li laptopların fiyatları da bayağı fazla siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Çözüm
Playstation 5.

Oyun fiyatının pahalı olduğunu düşünüyorsunuz ancak PS Store'a Steam gibi sık sık indirimler geliyor ve güzel fırsatlar yakalanabiliyor.
Ayrıca PC'de olmayan 2. el pazarı da var, uyguna oyun alabilirsiniz.
Yerlere yat diye yazmadım. PS4 Slim kullanıcısıydım 3 yıldır, 2 ay önce başından kalkamadığım ve bağımlısı olmak istemediğim için sattım konsolu. Sen PSP'den de zevk alabilirsin, masaüstünü de sevebilirsin, inan gram umurumda değil.

Şu tartışmalar tekrar başladı oyun oynayacaksan konsolunda olacak PC'de birinde olmayan oyun diğerinde var kavga başlamadan yazıyımda.

Yerlere yat diye yazmadım. PS4 Slim kullanıcısıydım 3 yıldır, 2 ay önce başından kalkamadığım ve bağımlısı olmak istemediğim için sattım konsolu. Sen PSP'den de zevk alabilirsin, masaüstünü de sevebilirsin, inan gram umurumda değil.
İnan benim zevkimin senin umrunda olması benim de gram umrumda değil.

Geri
Yukarı