PS5 mi, Series X mi?

hacimantvv

Hectopat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Daha fazla  
Şu anda Xbox Series S kullanmaktayım. 5 ay içerisinde yeni konsol alacağım ama kararsız kaldım SX ve PS5 arasında. Hem Online hem de hikaye oyunlarını seven birisiyim. PS Plus sistemi gayet güzel ama Game Pass sistemini de seviyorum. Hangisini önerirsiniz? Dediğim gibi iki tarafında oyunlarını çok seviyorum.

Şu anda Xbox Series S kullanmaktayım. 5 ay içerisinde yeni konsol alacağım ama kararsız kaldım SX ve PS5 arasında. Hem Online hem de hikaye oyunlarını seven birisiyim. PS Plus sistemi gayet güzel ama Game Pass sistemini de seviyorum. Hangisini önerirsiniz? Dediğim gibi iki tarafında oyunlarını çok seviyorum.

Hocam eğer oyunlara verecek paranız varsa net PS5.

Series S'de Xbox Game Pass kütüphanesindeki güzel oyunları oyna sonra PS5'e geç PS Plus Extra veya Deluxe kütüphanesindeki güzel oyunları oyna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Roller değişti. Artık yeni bir üyelik sistemi var. Bir de PS5'e uyumlu bir NVMe takarak hafıza yükseltme daha kolay.

Eski bir laf, artık Game Pass'den bile kaliteli Plus üyelikleri geldi.

Hayır, her oyun yok ve PS Plus Game Pass yaklaşmadı şu an. Microsoft'un oyunları çıktığı gün Game Pass geliyor. Ama kötü mü hayır iyi fakat PS özel oyunlar oynamak için bayağı para vermesi lazım zaten o yüzden PS5 önerdim.

Eski bir laf, artık Game Pass'ten bile kaliteli Plus üyelikleri geldi.
PS+ GP'nin yanına yaklaşamaz maalesef. Horizon FW, Wolverine, KoToR Remake'e 2-3 yıllık PS+ parası verdikten sonra ne anladım ben o işten. 4-5 senelik PS exc.leri döndürüp oynamayacaksanız çok da işinize gelmeyecektir.

Series S'in varsa onu tut, yanına da PS5 al derim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı