PS5 nasıl kullanılıyor?

• Konuyu başlatan heWi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 757
Evet ama bildiğim kadarıyla fiyatı daha pahalı olacak.Güç olarak bir farkı olmayacakmış.Bence onu beklemek yerine ssd alıp takmak daha mantıklı.
Önerebileceğiniz fiyat performans bir disk var mı ? Malum biraz yüklü bir alışveriş oldu.

Merhaba.

İlk kez bir konsol satın alacağım. Daha önceleri kafelerde çok vakit de geçirmedim. Ancak sonunda bir PS 5 aldım ve geliyor. Sorularım şunlar olacak God of War serisiyle başlamak istiyorum. Ancak hangi oyunları oynayabilirim? Her oyun yok sanırım net bilgide toplayamadım sanırım çok yabancısı olmamdan dolayı.

PS Plus aboneliklerinden hangisini tercih ediyorsunuz? Farklarını ve içeriğindeki oyunları tam bulamadım. Sadece bir liste bulabildim. Onda bütün Assassin's Creed serisi vardı. Bu doğru olabilir mi? Yanlış yere mi bakıyorum? Anlayamadım. Hafıza sorununu nasıl çözebilirim? Direkt bir disk alıp içine kendimiz mi takıyoruz? Yoksa mevcut hafıza yeterli olur mu? Birkaç oyun örneğin Mortal Kombat FIFA bir araba yarışı gibi oyunları sabit içinde tutmak istesem bellek yeterli olur mu? PS Plus'da yükleyip oynadığımız oyunların süresi mi var? Biz oyunu yüklemiş vaziyetteyken oyun süresi dolarsa Netflix mantığı gibi mi siliniyor mu? Kütüphaneye eklenen oyunlar sonsuza kadar sizindir gibi videolar var. Bunun mantığı tam olarak nedir? Açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Hocam birincisi Pro çıkmaya yakınken Pro'yu beklemenizi öneririm. İkincisi PS5 kullanımı gayet basittir herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Üçüncüsü eğer 10 oyun birden oynamıyorsanız 5 tane oyun yükleyip her oyun bitirdiğinizde silerek depolamanızı gayet yeterli bir biçimde kullanabilirsiniz. Dördüncüsü ve en kafa karıştıranı (bende de PS4 var) psplus inanılmaz dahiş bir fiyatla satılıyor. Eğer FIFA falan oynuyorsanız 2 yılda falan 4000 bin lira falan vermeniz lazım. Bu yüzden ben bile acaba yeni Xbox'u mu beklesem diyorum. GoW serisi ben de çok seviyorum ve hepsini oynadım. GoW 3,4 ve 5 var. Eski oyunlar olmadığından bilgisayarınız eğer birazcık iyiyse PS3 emulatörüyle oynarsınız fakat olmasa da olur pek hikayeye etki etmiyor.

Geri
Yukarı