PS5 nasıl kullanılıyor?

• Konuyu başlatan heWi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 758
Hayırlı olsun. Nereden aldınız a caba? Sürümü nedir?
Teşekkürler. Trendyol üzerinden aldım.CFI-1200B çift kol sony garantili.

Hocam birincisi Pro çıkmaya yakınken Pro'yu beklemenizi öneririm. İkincisi PS5 kullanımı gayet basittir herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Üçüncüsü eğer 10 oyun birden oynamıyorsanız 5 tane oyun yükleyip her oyun bitirdiğinizde silerek depolamanızı gayet yeterli bir biçimde kullanabilirsiniz. Dördüncüsü ve en kafa karıştıranı (bende de PS4 var) psplus inanılmaz dahiş bir fiyatla satılıyor. Eğer FIFA falan oynuyorsanız 2 yılda falan 4000 bin lira falan vermeniz lazım. Bu yüzden ben bile acaba yeni Xbox'u mu beklesem diyorum. GoW serisi ben de çok seviyorum ve hepsini oynadım. GoW 3,4 ve 5 var. Eski oyunlar olmadığından bilgisayarınız eğer birazcık iyiyse PS3 emulatörüyle oynarsınız fakat olmasa da olur pek hikayeye etki etmiyor.
İşten sonra hanımla beraber koltuğa uzanıp birlikte oynama hayaliyle bu adımı attık. Aldık zaten artık. 2 bilgisayar toplamaktansa bir konsol almak daha mantıklı geldi.

Teşekkürler. Trendyol üzerinden aldım. CFI-1200b çift kol Sony garantili.

İşten sonra hanımla beraber koltuğa uzanıp birlikte oynama hayaliyle bu adımı attık. Aldık zaten artık. 2 bilgisayar toplamaktansa bir konsol almak daha mantıklı geldi.

Hayırlı olsun bende ocakta alacağım inşallah he bu arada Batman Arkham Collection 85 TL içinde üç oyun var ve bütün DLC'leri almanı öneririm aksiyon seviyorsan.

Hayırlı olsun bende ocakta alacağım inşallah he bu arada Batman Arkham Collection 85 TL içinde üç oyun var ve bütün DLC'leri almanı öneririm aksiyon seviyorsan.
Batman kesinlikle alacağım.. Teşekkürler tavsiye için. İki kişilik korku oyunları var mı ?

Ayrıca bir SSD almanız şu an için elzem değil. Önce konsol gelsin bir deneyin sonra ihtiyaç olursa ayrı bir ssd takabilirsiniz. Ya da arkadaki portlardan harici HDD de takılabiliyor ama sadece PS4 oyunlarını yükleyebiliyorsun bu depolamaya. Ben harici Hdd takmıştım ama gereksiz geldi sonra iptal ettim. Konsolda şu an Fifa, MK ve Dirt var çoklu oynayacağımda hazır duran. Onun haricinde 5 - 6 oyun daha var gayet yetiyor bana. Bitirdiğim oyunu siliyorum.
Yani kendiniz deneyin yetmediğine karar verirseniz öyle ssd alın.

Geri
Yukarı