PS5 nereden alınabilir?

İthalatçı garantili ne oluyor tam olarak?
Eurasia garantisi daha iyi diye duydum resmi sony garantisi sanırım.

Konsol satan İnstagram sayfalarında 17 bine satıyorlar mağaza garantili 1 ay diye ama pek bilemedim. garanti konusu önemli benim için daha önce pek bulaşmadım bu işlere ve ürün resmi yerden değil.

Eurasia garantisi daha iyi diye duydum resmi Sony garantisi sanırım.

Hocam herhangi bir firma yurt dışından kendi imkanlarıyla ürünler getirir ve bunları kendi sundukları garanti hizmetiyle beraber satar. Bu şekilde yazıyor ama Eurasia garantisi daha iyidir ancak Teknosa güvenilir bir Teknoloji markası.

Eurasia garantisi daha iyi diye duydum resmi Sony garantisi sanırım.

Konsol satan Instagram sayfalarında 17 bine satıyorlar mağaza garantili 1 ay diye ama pek bilemedim. Garanti konusu önemli benim için daha önce pek bulaşmadım bu işlere ve ürün resmi yerden değil.

İthalatçı garantili resmi garantiyle bire bir aynıdır bir sorun çıktığında direkt firma ile görüşürsünüz içiniz rahat olsun ayrıca Instagram gibi yerlerden uzak durun hocam.

Sony Playstation 5 825 GB Dijital Sürüm - Türkçe Menü - PS5 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Konsol satan İnstagram sayfalarında 17 bine satıyorlar mağaza garantili 1 ay diye ama pek bilemedim. garanti konusu önemli benim için daha önce pek bulaşmadım bu işlere ve ürün resmi yerden değil.
buda eurasia garantili

Yukarıda ki arkadaşın attığı cihazı alabilirsiniz. Sorun teşkil etmez garanti olarak, Teknosa aracısız Sony den ürünlerini alan bir firma.

Hocam herhangi bir firma yurt dışından kendi imkanlarıyla ürünler getirir ve bunları kendi sundukları garanti hizmetiyle beraber satar. Bu şekilde yazıyor ama Eurasia garantisi daha iyidir ancak Teknosa güvenilir bir Teknoloji markası.

İthalatçı garantili resmi garantiyle bire bir aynıdır bir sorun çıktığında direkt firma ile görüşürsünüz içiniz rahat olsun ayrıca Instagram gibi yerlerden uzak durun hocam.

Sony Playstation 5 825 GB Dijital Sürüm - Türkçe Menü - PS5 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

buda eurasia garantili
Hocam satıcı teknosa değil ki Fly technology. bu arkadaş trendyolda da satıyor. vatan,media markt ve teknosa da olsa direk düşünmeden alırdım.

Ben standart edition bakıyorum trendyolda 21k ama migrosta 18.5k.

ithalatçı garantili yazıyor ama ne kadar orası muamma. buradan alınır mı sizce?

Ben standart Edition bakıyorum Trendyol'da 21k ama Migros'ta 18.5k.

İthalatçı garantili yazıyor ama ne kadar orası muamma. Buradan alınır mı sizce?

Hocam bilmiyorum Migros extra hiç duymadım ama güvenilir gibi duruyor.

Geri
Yukarı