PS5 Nereden almalı?

Ege Altunay

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar yurt dışından PS5 getirteceğim. Aklımda 2 seçenek var: İtalya ve Dubai. İtalya'ya halam gidecek. Dubai'e de bir akrabamın bağlantısı var. Eğer Dubai'den alırsam sanırım bayağı daha ucuz oluyor bu sayede diskli versiyonu alabilirim. Nereden almalıyım?

Dostlar yurt dışından PS5 getirteceğim. Aklımda 2 seçenek var: İtalya ve dubai. İtalya'ya halam gidecek. Dubai'e de bir akrabamın bağlantısı var. Eğer Dubai'den alırsam sanırım bayağı daha ucuz oluyor bu sayede diskli versiyonu alabilirim. Nereden almalıyım?

Dubaiden alın o zaman. Fakat tavsiyem Xbox Series X almanızdır.

Dostlar yurt dışından PS5 getirteceğim. Aklımda 2 seçenek var: İtalya ve dubai. İtalya'ya halam gidecek. Dubai'e de bir akrabamın bağlantısı var. Eğer Dubai'den alırsam sanırım bayağı daha ucuz oluyor bu sayede diskli versiyonu alabilirim. Nereden almalıyım?

Dubaiden alın bende dubaiden aldım çok ucuz.

Series X de oyunlar PS5'e göre daha kötü çalışıyor benim tavsiyem PS5 alıp PS Plus ile beraber kullanmanızdır.
Ben de EA Play ve PS Plus Deluxe veya Extra alacağım.

O zaman dediklerinize göre Dubai'den aldıracağım sanırım. Global versiyon oluyor bildiğim kadarıyla. O konuda bir sıkıntı yaşamam değil mi?

Geri
Yukarı