PS5 oyun kolu için bu kablo alınır mı?

Wiro8

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS5 oyun kontrolcümü şarj etmek ve güncellemek için bir adet USB & Type-C kablo alacağım. Kabloyu almam uygun olur mu KABLO? Volt amper gibi kavramlara pek hakim değilim bu sebeple konu açma gereği duydum. Kabloyu sürekli olarak bilgisayarda kullanacağım yani kontrolcüyü bilgisayardan şarj edeceğim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar PS5 oyun kontrolcümü şarj etmek ve güncellemek için bir adet USB & Type-C kablo alacağım. Kabloyu almam uygun olur mu KABLO? Volt amper gibi kavramlara pek hakim değilim bu sebeple konu açma gereği duydum.

Kablo güzel ama daha uyguna işinizi görebilecek kablolar bulunabilir. Örnek olarak.

Hocam buna ne dersiniz?

Kablo güzel ama daha uyguna işinizi görebilecek kablolar bulunabilir. Örnek olarak.

Ugreen de iyi markadır.

Hocam buna ne dersiniz?

Ugreen de iyi markadır.

Çok bilgim yok bu kablo markalarında ama data aktarabiliyorsa güncellemede yapabilir. Data aktarımı olan bir kablo yeter sanırım.

Hocam buna ne dersiniz?

Ugreen de iyi markadır.
hocam başka bir konuda s link marka kabloların şans işi olduğunu yazmıştı biri. Kötü çıkma ihtimalide oluyormuş.
hocam ucuza kaçmak için kaliteden ödün vermek istemiyorum

attığım kabloda USB A olarak geçiyor bir sorun çıkartır mı ?

Y

Hocam başka bir konuda S-Link marka kabloların şans işi olduğunu yazmıştı biri. Kötü çıkma ihtimalide oluyormuş.

Hocam ucuza kaçmak için kaliteden ödün vermek istemiyorum.

Attığım kabloda USB'a olarak geçiyor bir sorun çıkartır mı?

Yaptığım araştırmaya göre USB-C de ters ve düz yok. Yani USB-a kullanacaksanız DualSense'e kabloyu takacağınız zaman düzgün takmanız gerekiyor. USB-C kullanırsanız ters düz fark etmiyor. Baktığım sitede böyle yazıyordu.

Y

Yaptığım araştırmaya göre USB-C de ters ve düz yok. Yani USB-a kullanacaksanız DualSense'e kabloyu takacağınız zaman düzgün takmanız gerekiyor. USB-C kullanırsanız ters düz fark etmiyor. Baktığım sitede böyle yazıyordu.
Hocam ben çok yanlış bir kabloya bakmışım PS5 kolu Type-C ile şarj oluyor şimdi sizin mesajınızı okuyunca kablonun yanlış olduğunu fark ettim.

Hocam ben çok yanlış bir kabloya bakmışım PS5 kolu Type-C ile şarj oluyor şimdi sizin mesajınızı okuyunca kablonun yanlış olduğunu fark ettim.
Ufak bir araştırma sonucu USB-C ile de şarj edilebiliryormuş bunu öğrendim

Yeni konular

Geri
Yukarı