DualSense PS5 kolu Evkur'dan alınır mı?

ramsesv9

Hectopat
Selam herkese,

Sony Eurasia garantili bir PS5 kolu alacağım.
Trendyol vs ye güvenemedim.
Evkur'dan alınır mı? Evkur'da Sony Eurasia garantilidir yazıyor.
hepsisony.com da güvenilir midir, tüm ürünlerin Eurasia garantili olduğu söyleniyor.

Teşekkürler.

Selam herkese,

Sony Eurasia garantili bir PS5 kolu alacağım.
Trendyol vs ye güvenemedim.
Evkur'dan alınır mı? Evkur'da Sony Eurasia garantilidir yazıyor.
hepsisony.com da güvenilir midir, tüm ürünlerin Eurasia garantili olduğu söyleniyor.

Teşekkürler.

Hocam Evkur diğer yerlere göre pahalı satıyorum ayrıca Hepsiburada Trendyol gibi yerlerde de Sony Eurasia güvencesi oluyor Evkur'dan hiçbir şey alınmaz hocam sıkıntı çıktığında ilgilenmezler bile.

Hocam Evkur diğer yerlere göre pahalı satıyorum ayrıca Hepsiburada Trendyol gibi yerlerde de Sony Eurasia güvencesi oluyor Evkur'dan hiçbir şey alınmaz hocam sıkıntı çıktığında ilgilenmezler bile.

Su an 2100 TL'ye hicbir yerde Sony garantili DualSense yok. Ben de zamaninda en ucuz Evkur'da buldugum icin almistim. Zaten garantisi Sony olduktan sonra saticinin cok da onemi yok sorun cikma ihtimaline karsi.

Hocam 1-2 ay önce çok daha uygun görüyordum da ne ara zamlandı hocam bir de bu desenli model daha pahalı oluyor fiyat uygun Evkur zam yapmadan kapın hocam hayırlı olsun bence acele edin alın.

bunun normal ps5 kolundan özellik olarak herhangi bir farkı var mı?

bir de bunu pc de kullanabilir miyim?

Bunun normal PS5 kolundan özellik olarak herhangi bir farkı var mı?

Bir de bunu PC de kullanabilir miyim?

Normal DualSense bu da sadece rengi değişik PC'ye tabii ki bağlarsın rahatça kullan.

Merhabalar,

Ürünü 15 lira farkla yurtiçi kargo ile getirttirebiliyorsunuz.
Sony garantili olduğuna dair ayrı belge çıkmasa da kullanım kılavuzu Türkçe ve içinde üretici garantisi kapsamına olduğu ibaresi var.
Normal orjinal ürün. Zaten zam yaptılar normal piyasa fiyatı civarına gelmiş oldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı