PS5 oyuna girince absürt ses çıkarıyor

baranngungor

Decapat
Daha fazla  
Selam PS5 diskli versiyon sahibiyim. Menüde sıfır ses varken oyuna girince gelen bu absürt ses sinirlerimi bozuyor. Garantiye göndermeli miyim? Göndermeliysem daha önce garantiye gönderen varsa İstanbul'da bu süreci nereden nasıl yürütebilirim? Sese ait bir video çektim, videonun başında menüdeyken sonrasında oyuna giriş yapıyorum.

Son düzenleme:
Selam PS5 diskli versiyon sahibiyim. Menüde sıfır ses varken oyuna girince gelen bu absürt ses sinirlerimi bozuyor. Garantiye göndermeli miyim? Göndermeliysem daha önce garantiye gönderen varsa İstanbul'da bu süreci nereden nasıl yürütebilirim? Sese ait bir video çektim, videonun başında menüdeyken sonrasında oyuna giriş yapıyorum.

Videoyu oynatamadım maalesef ama bu PS5'lerde HDD kullanılıyor diye biliyorum sizde takılıysa onun ile alakalı olabilir bozuk HDD sesi ile karşılaştırın sizdeki sesi.

Gerçi ruhum fakir ne anlarım ben PS5'ten :D

Diskin çalışma sesi gibi. Sorun yok gibi. Ses çok açıldığında duyuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı