PS5 oyuna girince fan sesi artıyor

kezurassz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 hafta once PS5 Slim aldim, oyunlara girince fan calisiyor ve ses geliyor oyunda degilken direkt gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadarlık bir sesten bahsediyorsun? Oyuna girince cihaz ısınır, bu yüzden fanlar daha yüksek devirle döner. Biraz ses duyman normal

oyuna girdigim anda direkt olarak ses geliyor oyundan ciktigim anda direkt kesiliyor yeni cihaz daha ne tozu olsun

Fan sesinin oyunlarda artması gayet normal çünkü oyuna girdiğinizde cihaz ısınır fanlar da soğutma görevini iyi bir şekilde yapmak için hızlı döner.
Başka bir sebep de tozdan kaynaklı olabilir ama sanmıyorum 2 hafta önce aldığınızı belirtmişsiniz 2 haftada ne kadar tozlanabilir ki?

Fan sesinin oyunlarda artması gayet normal çünkü oyuna girdiğinizde cihaz ısınır fanlar da soğutma görevini iyi bir şekilde yapmak için hızlı döner.
Başka bir sebep de tozdan kaynaklı olabilir ama sanmıyorum 2 hafta önce aldığınızı belirtmişsiniz 2 haftada ne kadar tozlanabilir ki?

PS'ler çok çabuk tozlanıyor çünkü

Ne kadarlık bir sesten bahsediyorsun? Oyuna girince cihaz ısınır, bu yüzden fanlar daha yüksek devirle döner. Biraz ses duyman normal
isterseniz video atiyim

Oyun girdiği zaman sesin artması normal fakat çok fazla rahatsız edici derecede mi?
evet bianda yukselmesi gayet rahatsiz edici hatta soyle bir varsayimimda var oyunda degilken fan calismiyor fakat oyuna girince calisiyor olabilir

oyuna girdigim anda fan calisiyor duyabiliyorum sesini oyundan ciktigim andada fan duuruyomus gibi ses cikariyor oyun esnasinda cok ses yok fakat oyuna girince absurt derecede ses var ve oyundan cikinca fan durma sesine benzer bir ses var

Oyunda degilken fan calismiyor fakat oyuna girince calisiyor olabilir

Zaten olması gereken o.
Oyunda değilken fanlar gereksiz çalışmaz çünkü bu hem güç tüketimini arttırır hem de fanların ömrü azalır.
Kafanıza takmayın gayet normal bir durum

Geri
Yukarı