PS5 Pro beklenmeye değer mi?

K4yra

Centipat
Daha fazla  
PS5 almayı düşünüyorum. Oyunlar TV falan her şey hazır fakat 3 5 ay içinde PS5 Pro modelinin çıkacağı söyleniyor. Beklemeli miyim çok yüksek bir fark oluşturur mu? Ve çoğunluk bunu GTA 6 için alacak. Standart PS5 ile GTA 6 sıkıntı mı çıkarır? Ve son olarak PS5 ortalama olarak kaç yıl en yeni oyunları sorunsuz çalıştırır durumda olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar GTA 6'yı PS5'e getireceğiz diyorsa sıkıntı çıkarmaz.
Standart PS5 ile GTA 6 sıkıntı mı çıkarır?

PS5 almayı düşünüyorum. Oyunlar TV falan her şey hazır fakat 3 5 ay içinde PS5 Pro modelinin çıkacağı söyleniyor. Beklemeli miyim çok yüksek bir fark oluşturur mu? Ve çoğunluk bunu GTA 6 için alacak. Standart PS5 ile GTA 6 sıkıntı mı çıkarır? Ve son olarak PS5 ortalama olarak kaç yıl en yeni oyunları sorunsuz çalıştırır durumda olacak?

Pro dedikoduları 2021'den beri her sene düzenli olarak çıkan bir şey. Ama kesin bir şey var ki eğer değişme olmazsa Xbox ara nesle girmeyecek yani Series X'in daha güçlü varyantı gelmeyecek. Bu durumda Sony'nin de ben yapacağını zannetmiyorum. Ha diyelim eğer Pro geldi PS5'i satar Pro alırsınız PS5 de hızlı elden çıkan bir ürün ülkemizde. Standart PS5 gayet yeterli günümüzde 2027'de PS6 gelecek o yüzden 3-4 sene daha güzel oyun deneyimi sunar.

Şu anda konsolları zorlayan oyun bile çıkmadı PS5 Pro düsunmek cok saçma beklediğin her gün paranın değer kaybetmesi demek. Ben olsam alırdım. 5 sene götürür.

Son düzenleme:
Aynı soruyu bende merak ediyorum PS5 almayı düşünüyorum Gta 6 için alıcam eğer alırsam ancak PS5 Pro beklenmeli mi merak ediyorum ayrıca şöyle söylentilerde duydum Ps5 de 30FPS Ps5 pro versiyonunda 60FPS vs tarzında bir çok mesajda gördüm

Aynı soruyu bende merak ediyorum PS5 almayı düşünüyorum GTA 6 için alacağım eğer alırsam ancak PS5 Pro beklenmeli mi merak ediyorum ayrıca şöyle söylentilerde duydum PS5 de 30FPS PS5 Pro versiyonunda 60FPS vs tarzında birçok mesajda gördüm.
.gggg

Son düzenleme:
Pro dedikoduları 2021'den beri her sene düzenli olarak çıkan bir şey. Ama kesin bir şey var ki eğer değişme olmazsa Xbox ara nesle girmeyecek yani Series X'in daha güçlü varyantı gelmeyecek. Bu durumda Sony'nin de ben yapacağını zannetmiyorum. Ha diyelim eğer Pro geldi PS5'i satar Pro alırsınız PS5 de hızlı elden çıkan bir ürün ülkemizde. Standart PS5 gayet yeterli günümüzde 2027'de PS6 gelecek o yüzden 3-4 sene daha güzel oyun deneyimi sunar.
PS5 yeterli bir cihaz? çıktığı zaman da yeterli değildi, günümüzde hiç değil.

4K 60fps oynatamayan cihaz nasıl yeterli olabiliyor? 3.parti oyunları geçtim exc. oyunları bile 4K 60fps oynatamıyor cihaz. Demons souls oynuyorum ya 1440p 60fps yada 4K 30fps diyor hatta sana daha acısını söyliyim Spider-man 2 de dynamic 4K 30fps var yani cihaz gerçek 4K bile oynatamıyor 1700-1900p arası sabit 30fps 🤣 yahu günümüzde 30fps mi kaldı? çağ dışı 30fps i halen daha utanmadan insanlara sunan bir cihaz PS5.

Ayrıca PS5 in GTA 6 için yeterli olduğunu düşünen varsa söyleyecek fazla bir şey yok, o adam ile donanım üzerine konuşmam.

NOT: PS5 sahibiyim.

PS5 yeterli bir cihaz? Çıktığı zaman da yeterli değildi, günümüzde hiç değil.

4K 60FPS oynatamayan cihaz nasıl yeterli olabiliyor? 3.parti oyunları geçtim exc. Oyunları bile 4K 60FPS oynatamıyor cihaz. Demon's Souls oynuyorum ya 1440p 60FPS ya da 4K 30FPS diyor hatta sana daha acısını söyleyeyim Spider-Man 2 de dynamic 4K 30FPS var yani cihaz gerçek 4K bile oynatamıyor 1700-1900p arası sabit 30FPS 🤣 yahu günümüzde 30FPS mi kaldı? Çağ dışı 30FPS'i halen daha utanmadan insanlara sunan bir cihaz PS5.

Ayrıca PS5'in GTA 6 için yeterli olduğunu düşünen varsa söyleyecek fazla bir şey yok, o adam ile donanım üzerine konuşmam.

Not: PS5 sahibiyim.

Ne diyeyim ben de konsol hakkında böyle düşünen ve beklentiye giren biriyle donanım üzerine konuşmam.
Not: Hem PC hem PS5 sahibiyim.

Geri
Yukarı