PlayStation 5 Pro beklenmeye değer mi?

zenthqqq

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, GTA 6 fragmanının da çıkması ile birlikte önceden de aklımda olan PS5 alma fikri artık kesinleşti. Fakat PS5 Pro beklesem mi diye de bir fikir aniden aklıma geldi ve kararsız kaldım. Bütçemi zar zor toparlamışken ileride PS5 Pro çıkarsa, çıktığı zaman ki kur belli olmayacağından erkenden almak en iyisidir diye düşünüyorum fakat dediğim gibi kararsız kaldım ve sormak istedim.

Merhaba arkadaşlar, GTA 6 fragmanının da çıkması ile birlikte önceden de aklımda olan PS5 alma fikri artık kesinleşti. Fakat PS5 Pro beklesem mi diye de bir fikir aniden aklıma geldi ve kararsız kaldım. Bütçemi zar zor toparlamışken ileride PS5 Pro çıkarsa, çıktığı zaman ki kur belli olmayacağından erkenden almak en iyisidir diye düşünüyorum fakat dediğim gibi kararsız kaldım ve sormak istedim.
Oyunun çıkışını Aralık 2026 olarak düşün. Kesin ertelenecektir diye düşünüyorum. O yüzden 2027'den önce oynayamayız gibi. O zamana kadar kim öle kim kala. :D

PS5 Pro'nun çıkması için bir sebep yok.

Önceki jenerasyonda konsollar çıktığı gün için dahi güçsüzlerdi. Ayrıca 4K içerikler yaygınlaşmaya başlamıştı. Bu da markaları Pro versiyonu çıkarmaya itti.

Şu anki konsolların böyle bir problemi halihazırda yok. O yüzden Pro çıkmasına gerek de yok.

GTA 6'nın da şu anki nesle yardım edeceğini düşünürseniz zaten PS5 çok iyi satıyor.

Oyunun çıkmasına çok var. Belki 2025 sonu. GTA 6 belki en iyi sonucu PS 5 Pro gibi bir konsolda verecek. Bunu da kimse bilemez şu an yani. Ama PS 5 veya Pro sahipleri o zamana kafası rahat olur.

Oyunun ne düzeyde çalışacağı bile belli değil.

Hocam 2025 gelene kadar fiyatlar uçar. O yüzden parayı dolar olarak faize koymayı deneyebilirisniz.

Böylece 2025'e kadar beklemeyi seçerseniz, paranız uçmadan karar verebilirsiniz.

PS5 Pro çıkmaz bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı