PS5 sahipleri PS5 Pro çıkarsa geçiş yapar mı?

icengiz16

Femtopat
Daha fazla  
Geçen nesildeki gibi olursa 2027'den önce PS6 çıkması zor gibi görünüyor. 2024 yılı içinde bir PS5 Pro duyurulursa, halihazırda PS5 sahibi olanlar bu konsola geçiş yapar mı ya da geçmek mantıklı olur mu? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Bende PS5 var. Tabii 2027de ne olur bilmiyoruz ama oyunlar kasar ise ve ekonomik imkanım olursa geçerim. O zamana çıkacak oyunları son ayarda oynatmaz ama normalde oynatır, ideal bence.

Ve evet daha bu konsolun hakkını verecek oyun çıkmadı çıktıysa Dark Souls idi ama oda vermiyor. Pro modelinin çıkması için GTA 6'nın çıkması ve bu oyundan daha mükemmel bir oyunun çıkması öylece konsolun sınırları zorlandığında düşünülebilir..

Geçen nesildeki gibi olursa 2027'den önce PS6 çıkması zor gibi görünüyor. 2024 yılı içinde bir PS5 Pro duyurulursa, halihazırda PS5 sahibi olanlar bu konsola geçiş yapar mı ya da geçmek mantıklı olur mu? Fikirlerinizi merak ediyorum.
Geçir yapar tabiki de niye geçiş yapamasın. GTA 6’yı en iyi grafikte oynamak istiyorsan PS5 Pro mantıklı olur.

Ben şahsen geçmem Gta6 içinde geçmem gta6 ps4-ps4 proda farklar vardı ama öyle ahım şahım bi fark olduğunu söyleyemem sanal gerçeklik gözlüğü almayı düşündük vr2 ps5 için sonra düşündüm en fazla 2-3 ay kullanacağım sonra kenarda kalacak bir ürün olacak oyun endüstrisi daha o kadar büyümedi ama ps6 çıkarsa ps4 ve ps5 farkı gibi fark olursa satın alırım

Geri
Yukarı