PS5 sahiplerine verilen PlayStation Store'deki ücretsiz oyunlar

• Konuyu başlatan Gereksiz üye 276577
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 4B
GoW'un eklenmesi için 2-3 sene bekleyemem çıktığı gibi alırım ve evet Halo'ya çöp dedim tüm dünya alem 2020'de ki Xbox etkinliğine bir yeriyle güldü. :D

O zaman görürsünüz satış rakamlarını. Halo her türlü satar. Yeni GoW çıkınca 619₺(büyük ihtimal 700-800'ü bulur o zamana kadar belki de 1000)alırsınız.

Aktif PS5 kullanıcısıyım. Ben de bu şekilde alıp satarak ilerlemek istiyorum fakat bulunduğum yer küçük bir ilçe ve 2.el alım satımı yapabileceğim yer yok. İnternette 2.el alım satım piyasası var mı? Aldığım bir oyunu tekrar satmam zor olur mu mesela? Bir de söylediğin fiyatlar gayet makul. Nereden alıyorsun ?
İsmini verebiliyor muyum bilmiyorum fakat şöyle soyliyim Türkiye'nin en büyük teknoloji forumlarından birisi..Dijital kardeşlik alım-satım bölümü var. Oradan yapıyorum alışverişlerimi.

Hocam ben senelerdir PlayStation kullanıyorum exclusive oyunların çoğu muhteşem.
Kısacası: Playstation>xbox.

Not: Fanboy falan değilim The Last of Us part 2 gibi bir başyapıt dururken Halo Infinite gibi bir çöpü oynamam.

Yalnız TLOU 1, 2'ye bin basar. Ama GoW, Uncharted ve Bloodborne gibi efsane oyunlar beni benden fena aldı.

@surafu evet neye kızdınız?

Her şey grafik değildir. Çoğu video oyun grafiği olmasına rağmen hikayeleri eski oyunlara göre iyi değil.

Son düzenleme:
1621966694368.png

Şuradaki oyunların yarısı +bazılarının serisi dahil olmak üzere Game Pass de. O zaman PS Plus da çöp. Siz ve sizin gibilere laf anlatılmaz. Anca Game Pass'e çamur atma çabası. Game Pass'i ucundan göstersek kuduruyorsunuz. Ne diyeyim artık God of War'ı bitirip bitirp oynarsınız. Yenisini almak için de 1000₺ ödemeye hazırlanın🤣.

Eki Görüntüle 1040777

Şuradaki oyunların yarısı +bazılarının serisi dahil olmak üzere Game Pass de. O zaman PS Plus da çöp. Siz ve sizin gibilere laf anlatılmaz. Anca Game Pass'e çamur atma çabası. Game Pass'i ucundan göstersek kuduruyorsunuz. Ne diyeyim artık God of War'ı bitirip bitirp oynarsınız. Yenisini almak için de 1000₺ ödemeye hazırlanın🤣.
Gamepass sistemi çok daha iyi tabi ancak PS5 daha iyi bir konsol. Sürekli PS5 vs Xbox gibi konuları tartışmanın manası yok. Özel oyunlar, yeni nesil gamepad ve satış rakamları olarak önde olması vb. Ben Xbox aldım, gayet memnunum. Bir oyuna 300-500 TL vermek çok saçma. Ancak veren kişiye de neden verdin dememek lazım.

İsimlerini verip rencide etmek istemiyorum fakat konsol konusunda 1-2 tane ağır fanboy mevcut. Ne zaman bir kullanıcı bilgi almak istese konuyu PS5 vs XSX muhabbetine çeviriyorlar. Umarım yönetim bu konuda gerekli önlemleri alır..

Emin ol kimse işini bilen kimse 250 lira bile vermiyorlar oyunlara.

Dijital hesap kardeşliği yapılıyor, al sat yapılıyor. Kutulu oyunlarda takas var.

Mesela 110 liraya AC Valhalla aldım oynadım bitirdim sattım 90 liraya.

Üstüne 110 liraya Ghost of Tsushima aldım oynuyorum şu an bitince satacağım RE8 village alacağım yaklaşık 150 - 160 lira gibi bir fiyata.

Kısacası hesaplamak gerekirse:

110 + 110 + 160 TL = 380 TL 3 adet AAA oyuna verdiğim ücret.

90 + 90 + 140 = 320 TL 3 adet AAA oyunu satınca gelen toplam para.

50 liraya 3 adet AAA oyun oynama keyfi. 😁

10 TL'ye matematik kitabı?

Geri
Yukarı