PS5 satılmalı mı?

PS5 +Dark Souls +şarj istasyonu + PS5 kulaklık 16.100 TL'ye bugün kredi ile 10 taksit faizsiz aldım.
Ama gecen ay sağlam bir sistem kurdum. Mantis 6800'lü sistem. +2K bir monitor.
Bu kadar borcun altında PS5 al sat yapıp kar mı sağlasam yoksa hayalimde hep PS5 vardı. Yoksa açıp kullansam mı?
Kendime böyle bir PC kurmuşken PS5 ihtiyacım olur mu sizce?

PS5 +Dark Souls +şarj istasyonu + PS5 kulaklık 16.100 TL'ye bugün kredi ile 10 taksit faizsiz aldım.
Ama gecen ay sağlam bir sistem kurdum. Mantis 6800'lü sistem. +2K bir monitor.
Bu kadar borcun altında PS5 al sat yapıp kar mı sağlasam yoksa hayalimde hep PS5 vardı. Yoksa açıp kullansam mı?
Kendime böyle bir PC kurmuşken PS5 ihtiyacım olur mu sizce?

Hocam o duruma karar vermek icin ne kadar keyif aldığınızı değerlendirin bence, bende koldaki keyifi ve hissiyatı klavye mouste bulamayanlardanım. Benim gibi aşırı derecede düşkün ve vakit gecirmiyosaniz dediginiz gibi gerek kalmaz ve ocaktan sonra satarsınız 👌

PS şu an satılmaz daha da değerlenecek eğer çok istiyorsan seneye satıp Pro alırsın setlerinde duruyor zaten. PS Plus PC için gelecek ancak oyunların hepsi gelmeyecek 3. parti ve PC için çıkmış PS oyunlarını verecekler dolayısıyla PS5 şu an satılmamalı aksine alınmalı :D
Borcunuz varsa satabilirsiniz herkese iyi kötü PC şart. Konsol hangi platformda takılacağınızı belirler ya sağlam PC dizeceksin ya da ufak çaplı sistem + oyun konsolu siz ikisinide yapmışsınız biraz gereksiz olmuş PC + PS4 olurmuş mesela.
PlayStation özel oyunu diye bir şey artık olmadığı ve performans olarak şimdiden geri kaldığı için ben şahsen elimde tutmazdım.

Ghost of Tsushima, TLOU 2, Spider-Man 2 ve daha birçok oyunu oynamak için konsola razısın ek olarak 10.000₺ PS5 almıştım o fiyata 1660 kartlı bir sistem alıyordum halbuki konsolla kartları karşılaştırmak saçma birisi ekmek kızartma makinesı diğeri tost makinesı işlevi farklı konsolların optimizasyonu PC'ye tek atar sebebi sıkıştırma teknolojisi tek donanım kullanmaları bunun en canlı örneğini PS4 cihazında gördük Last of Us 2, RDR 2 gibi oyunu güzel grafikle sabit 30FPS verdi. 2020 yılında çıkan konsolla PC toplasan PC bana 2029 yılına kadar oyun oynatır mı? Sürekli upgrade yapman gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı