PS5 satıp RTX 4070 Ti ekran kartı almak mantıklı mı?

Hocam 3060ti 8 gb vram var ve ben sanıyorım ki 4070ti 2k da beni 2 3 yıl yeterince götürür.Ondan sonra am5 sistem kurarım 5000 serisinede geçmiş olurum.PS5 de Elden Ring de çok Drop yedim 4 K tvde 400 saatim var o konuda sorun etmiyorum
Bu drop bildiğin drop değil, VRAM drop durmaz, oyun çöker grafikler kayar. Oynatmaz oyunu.

Hiç maceraya gerek yok DLSS 3 olmazsa performansı 3080 12 GB ile eş değer, bir düşün 3060 Ti'dan 3080'e gecmeye deger mi?
2K oyunculuk için değmez mi hocam?Sonuçta DLSS açtığımız zaman 120 fps üstleri görebileceğim ve çıkan bütün oyunlarıda rahatlıkla oynayabileceğiz.3060ti de 2 k oynarken tıkandığını hissediyorum görüyoruz da.Keşke 3060ti almasaydım geçen ay topladım sistemi...

2K oyunculuk için değmez mi hocam? Sonuçta DLSS açtığımız zaman 120 FPS üstleri görebileceğim ve çıkan bütün oyunları da rahatlıkla oynayabileceğiz. 3060 Ti de 2 k oynarken tıkandığını hissediyorum görüyoruz da. Keşke 3060 Ti almasaydım geçen ay topladım sistemi...

Reis vallahi yazık edersin ben olsam geçmem, çünkü 2 sene sonra 2K'da bu performansı vermeyecek, NVIDIA kartları çok çabuk eskitiyor.Ayriyetten rtx 4070 ti'lar 25 bin tl olmus,ve ps5 kendine has çok güzel oyunları var.Ve yeni çok güzel oyunlar çıkartacağınıda düşünüyorum.

Reis vallahi yazık edersin ben olsam geçmem, çünkü 2 sene sonra 2K'da bu performansı vermeyecek, NVIDIA kartları çok çabuk eskitiyor.Ayriyetten rtx 4070 ti'lar 25 bin tl olmus,ve ps5 kendine has çok güzel oyunları var.Ve yeni çok güzel oyunlar çıkartacağınıda düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim sanırım haklısınız ekstradan rockstar bir oyun çıkardığı zaman konsollara öncelik tanıyor.PC de o işin bekleme süresi var.

Çok teşekkür ederim sanırım haklısınız ekstradan Rockstar bir oyun çıkardığı zaman konsollara öncelik tanıyor. PC de o işin bekleme süresi var.

Rica ederim. Bende konsol almayı düşünüyorum. Kafama takılan PS5 Pro muhabbeti yoksa birkaç taksidim var biterse alma gibi bir dusuncem vardı.( bu arada The Last of Us 2 PS Store'da 100 TL tavsiye ederim.)

Geri
Yukarı